Jasnowidz widział coś strasznego. „Coś ze skórą. To będą takie plamy. To wywoła wielki lęk”

jasnowidz wskazał

Jasnowidz widział coś strasznego. Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną zatrważającą wizją ze swoimi fanami. Tym razem jego przeczucia dotyczą pewnego rodzaju skażenia. Może ono pochodzić z powietrza i mieć katastrofalny wpływ na człowieka. Jackowski widział też plamy na skórze, na rękach. Uważa, że wszystko wywoła wielki lęk. Z czym można łączyć przepowiednię jasnowidza? Więcej szczegółów oraz mroczną zapowiedź Krzysztofa Jackowskiego znajdziecie w dalszej części tekstu.

Jasnowidz widział coś strasznego. „Coś ze skórą. To będą takie plamy. To wywoła wielki lęk”

Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie jest bardzo aktywny na swoim kanale w serwisie YouTube. Jego transmisje na żywo, które stara się regularnie prowadzić, cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem oraz oglądalnością. Nie brakuje w nich jednak dość mrocznych wizji, które nierzadko przyprawiają o dreszcze. Podobnie było też ostatnio, kiedy jasnowidz mówił o pewnego rodzaju skażeniu, które niebawem może nas dotknąć. O co dokładnie chodzi?

Słowa jasnowidza Jackowskiego przytacza portal o2.pl. W swojej wizji zobaczył on skutki wspomnianego wcześniej skażenia. Wszystko może pochodzić z powietrza. W efekcie ludzie zobaczą plamy na swojej skórze, na rękach. Wywoła to wielką panikę, co w zasadzie nie powinno nikogo dziwić. Podczas relacji jasnowidz mówił:

To jedno zagrożenie może wywoływać dwie groźne obawy. Pierwsze to powietrze i to, co idzie z powietrza, albo w powietrzu, z cyrkulacją atmosferyczną. Ale też kojarzy mi się inna rzecz – mianowicie coś, co będzie osobne, coś ze skórą, na ręku. To będą takie plamy, plamki.

ZOBACZ TAKŻE: Uwaga kierowcy! Ważna zmiana już od 1 listopada, to teraz sprawdzą na przeglądzie

„To będzie robiło odczyn na skórze i to będzie nawet pokazywane w telewizji”

Jasnowidz kontynuował swoją narrację w dalszej części transmisji. Jego zdaniem, sprawa stanie się na tyle głośna, że wszystko pokazywać będzie telewizja. Wywoła to niemałą panikę:

To będzie robiło odczyn na skórze i to będzie nawet pokazywane w telewizji, że ludzie mają odczyn na skórze, coś ze skórą. My to będziemy widzieli w telewizji, o tym będzie się mówiło w telewizji. Mimo to wywoła to też wielki lęk.

źródło: o2.pl, YouTube; foto: YouTube – JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.