Odrażające zachowanie kobiety w programie na żywo. Natychmiast przerwali transmisję [WIDEO]

odrażające zachowanie kobiety

Odrażające zachowanie kobiety w programie na żywo. Telewizja nie miała innego wyjścia i od razu przerwała transmisję. Wszystko miało miejsce we włoskiej stacji, gdzie prowadzono transmisję z Zagrzebia. To właśnie tam w ramach rozrywek Ligi Mistrzów mierzyły się zespoły Dinama Zagrzeb oraz AC Milan. Włoscy dziennikarze postanowili przeprowadzić uliczną sondę z chorwackiego miasta. Jeden z nich do rozmowy zaprosił dwie młode kobiety, a wtedy stało się to… Materiał wideo znajdziecie w dalszej części tekstu.

Odrażające zachowanie kobiety w programie na żywo. Natychmiast przerwali transmisję [WIDEO]

Programy na żywo mają to do siebie, że bardzo łatwo w nich o wpadkę. O takowych mówi się później całymi latami. Ryzyko jest jeszcze większe, gdy udział w transmisji biorą przypadkowe osoby z ulicy. Tak było w przypadku jednej z włoskiej stacji telewizyjnych. Jej dziennikarze przy okazji meczu drużyny AC Milan w Zagrzebiu z miejscowym Dinamem, wybrali się do Chorwacji. Wszystko odbywało się w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. To właśnie z Zagrzebia nadawano relację na żywo, podczas której znany włoski dziennikarz Tancredo Palmieri prowadził sondę uliczną na ulicach miasta. Przed kamerę zapraszał przypadkowo spotkane osoby.

Gdy do mikrofonu podeszły dwie młode kobiety, Palmieri szybko pożałował tego pomysłu. Rozmówczynie reportera nie zaprezentowały się ze zbyt dobrej strony. Wykrzykiwały do mikrofonu i zbliżały się do kamery, aż w końcu jedna z kobiet… napluła tuż przed operatorem. Wszystko można zobaczyć poniżej – nagranie pojawiło się na Twitterze „Sportitalia”:

ZOBACZ TAKŻE: Uwaga kierowcy! Ważna zmiana już od 1 listopada, to teraz sprawdzą na przeglądzie

Mina prowadzącego studio bezcenna

Reakcja realizatorów transmisji z Zagrzebia mogła być tylko jedna – nadawanie programu natychmiast zakończono i przeniesiono się do studia telewizyjnego we Włoszech. Tam kamera pokazała prowadzącego program, którego mina była najlepszym komentarzem całego zajścia.

źródło: o2.pl, Twitter, Sportitalia; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.