„Terrifier” (Masakra w Halloween) online! Gdzie zobaczyć najlepszy horror na Halloween?

terrifier cda

„Terrifier” (Masakra w Halloween) online! Gdzie zobaczyć najlepszy horror na Halloween? Z pomocą ręką przychodzi serwis CDA.pl. Dzięki niemu tegoroczna impreza halloweenowa będzie niezapomniana. Najgłośniejsza produkcja tegorocznego święta duchów zainteresowała ludzi na całym świecie. Widzowie w kinach mdleją i wymiotują oglądając „Terrifier 2”. Warto jednak nadmienić, że pierwsza część slashera zbiera jeszcze lepsze recenzje. Już teraz głośny horror możecie oglądać w sieci. Szczegóły i link, oraz inne propozycje na listopad w CDA znajdziecie poniżej.

„Terrifier” (Masakra w Halloween) online! Gdzie zobaczyć najlepszy horror na Halloween?

Tegoroczne Halloween w kontekście kina grozy stoi pod znakiem horroru „Terrifier 2”. O filmie stało bardzo głośno po publikacjach dotyczących reakcji publiczności na wydarzenia na ekranie. Według medialnych doniesień ludzie na salach kinowych mdleli i wymiotowali. Niekiedy do kin wzywane było też pogotowie. „Terrfier 2” to kontynuacja pierwszej części horroru o tej samej nazwie, który był równie udany i też zbiera bardzo dobre recenzje. Co ciekawe, film już teraz można oglądać w serwisie CDA.

Pierwszy „Terrifier” z roku 2016, który bardzo szybko stał się legendą wśród wielbicieli niskobudżetowych horrorów. Tam także na seansach ludzie mdleli i wymiotowali. Film bardzo szybko dołączył do grona slasherów wszech czasów i wymieniany jest na równi z takimi pozycjami jak „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, „W piątek trzynastego” czy „Halloween”.

Obecnie do kin wchodzi „Terrifier 2”, warto więc odświeżyć sobie część pierwszą, tym bardziej, że jest ona dostępna tylko na CDA Premium. Ale pamiętajcie, to zdecydowanie nie jest pozycja dla osób o słabych nerwach! „Terrfier” online obejrzycie tylko tutaj – WYSTARCZY KLIKNĄĆ W TEN LINK!

terrifier

ZOBACZ TAKŻE: Ludzie mdleją i wymiotują w kinach na tym horrorze. W sieci zdjęcia i nagrania z reakcji na widowni [WIDEO]

Nowe filmy CDA listopad 2022

W serwisie CDA w listopadzie zobaczymy jeszcze więcej interesujących, debiutujących tam produkcji. Dla fanów koreańskiego kina akcji nie lada gratką okaże się „Zabójca”. W „Zabójcy” płatny morderca (Ui-gang), który jest na zasłużonej emeryturze, zgadza się zaopiekować 17-letnią dziewczyną, którą kochają kłopoty. I z jej kłopotami (porywaczami), musi się zmierzyć nasz koreański John Wick. Główny aktor, Jang Hyuk, naprawdę zadziwia swoimi umiejętnościami w sztukach walki. Chłop ma smykałkę do kina akcji. Dowcipne dialogi też są dodatkowym, mocnym atutem tej produkcji. Film ZOBACZYCIE TUTAJ (WYSTARCZY KLIKNĄĆ).

zabójca

„Błąd systemu” w CDA Premium!

Kolejna propozycja na listopad to „Błąd systemu”. 9-letnia Benni jest zbuntowanym, nieposłusznym dzieckiem. Sprawia problemy pracownikom placówek resocjalizacyjnych, w których przebywa. Benni chce wrócić do matki, która jest bezradna wobec zachowania córki i nie jest gotowa na takie „wyzwanie”. Czy dla Benni jest jakaś nadzieja? Może trener „zarządzania gniewem”, Michael, będzie w stanie odnieść sukces tam, gdzie inni zawiedli? Bardzo poruszający film, który stawia ważne pytania. Doskonała opowieść o tym, jak nauczyciele, pracownicy socjalni, terapeuci i rodzice zastępczy poddają się bez możliwości znalezienia odpowiedniej przyszłości dla trudnej 9-latki. Niewiarygodna kreacja małej dziewczynki. Aktorka doskonale wciela się w postać i wydobywa wiele subtelnych niuansów, które sprawiają, że bohaterkę można pokochać. Niesamowity debiut Heleny Zengel. Trudny, emocjonalny, ale warty zobaczenia. FILM ZNAJDZIECIE POD TYM LINKIEM!

BŁĄD SYSTEMU

„Farming” – kolejny mocny film już w CDA!

W latach 60-tych i 80-tych w Wielkiej Brytanii tysiące nigeryjskich dzieci trafiło do białych rodzin. Ta praktyka była nazywana Farmingiem. „Farming” opowiada tę historię na przykładzie młodego nigeryjskiego chłopca Enitana, który w nadziei na lepszą przyszłość zostaje „odstawiony” do brytyjskiej rodziny. Efekt tego eksperymentu jest poruszający. Enitan staje się przerażającym przywódcą gangu… białych skinheadów. Bardzo prowokujący film. Porusza wiele problemów, łącznie z kryzysem tożsamości u czarnych mężczyzn. To trudna, brutalna, ale znakomita historia. FILM ZNAJDZIECIE KLIKAJĄC W TEN LINK!

FARMING CDA

Napięcie, mrok, chaos – „Pokój gościnny” już w CDA!

Stellę przed samobójczym skokiem z okna powstrzymuje dzwonek do drzwi. W progu czeka niespodziewany gość twierdzący, że zarezerwował nocleg w jej domu. Wkrótce dołącza do nich ktoś jeszcze… No i dostajemy klasyczny thriller psychologiczny z dużą ilością emocji, napięcia, mroku i chaosu. Nieznajomy „od noclegu” powoli odsłania tajemnice domu, w którym się pojawił. Odkrywa mroczne sekrety pozostałej dwójki bohaterów. Główni aktorzy – Guido Caprino i Camilla Filippi – robią, co mogą, aby utrzymać stan napięcia i uwiarygodnić całą produkcję. Mamy wrażenie, że im się to udało. „POKÓJ GOŚCINNY” POD TYM LINKIEM!

cda

„Po śladach mordercy” z niekwestionowaną gwiazdą światowego kina zobaczycie online w CDA!

„Po śladach mordercy” to dramat kryminalny zainspirowany aktywnością seryjnego mordercy Roberta Bena Rhoadesa. Film oparty na prawdziwej historii. Agenci FBI prowadzą śledztwo w sprawie handlu kobietami. Wkrótce łączą siły z miejscowym stróżem prawa, który zajmuje się tematem od dawna. Okazuje się, że śledztwo
odkrywa także działalność brutalnego seryjnego mordercy zwanego „The Truck Stop Killer”. Z ciekawostek: Bruce Willis (Agent FBI) wszystkie swoje sceny w tym filmie zrobił w jeden dzień. A Megan Fox (jego partnerka) wygląda naprawdę oszałamiająco. FILM OBEJRZYCIE TUTAJ!

FILMY CDA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.