To nagranie przeraziło cały świat. Piorun uderzył w auto, podróżowała nim rodzina [WIDEO]

to nagranie przeraziło

To nagranie przeraziło cały świat! Piorun uderzył w auto, w którym podróżowała 5-osobowa rodzina. Wideo pojawiło się w sieci i natychmiast zrobiło tam ogromną popularność. Zagraniczne portale dotarły też do rodziny, która przeżyła chwile grozy. Co najciekawsze a zarazem najważniejsze – mimo potężnego uderzenia, nikomu nic się nie stało. Osoby przebywające w samochodzie opisały, jakie uczucie towarzyszyło im w momencie uderzenia pioruna. Jedyne w swoim rodzaju nagranie znajdziecie w dalszej części tekstu. To może spotkać każdego…

To nagranie przeraziło cały świat. Piorun uderzył w auto, w którym podróżowała 5-osobowa rodzina [WIDEO]

W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o gwałtownych zjawiskach pogodowych, które często bywają nieodzowną częścią lata. Burze w tymże okresie z większą częstotliwością odwiedzają też Polskę. Nie trzeba też daleko sięgać pamięcią, aby przypomnieć sobie niedawne dramatyczne wydarzenia z Czech. Kraj ten nawiedziła bowiem trąba powietrzna o nadzwyczajnej sile, co w tymże regionie jest czymś niebywałym. Niestety, niszczycielski żywioł pochłonął dorobek życia wielu ludzi, jaki i kilka ludzkich istnień. Więcej szczęścia miała 5-osobowa rodzina z Kansas w Stanach Zjednoczonych, o której opowiemy dziś.

Nathan Vanderhoof i Sarah Vanderhoof wraz z trójką dzieci podróżowali do rodziny mieszkającej w innym stanie. Po drodze złapała ich ulewa, której towarzyszyła silna burza. W pewnym momencie stało się coś przerażającego. W ich pojazd uderzył piorun. Zdarzenie nagrała kamera z innego pojazdu, co można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: TYLE TRZEBA ZAPŁACIĆ ZA 3 GŁÓWKI CZOSNKU W POLSCE! SZOK! CENY POWARIOWAŁY? „NIEKTÓRZY MUSZĄ NA TO PRACOWAĆ NIEMAL GODZINĘ” – PARAGON WYWOŁAŁ BURZĘ W SIECI [FOTO]

Rodzina miała dużo szczęścia – z dramatycznego zdarzenia wszyscy wyszli bez szwanku

Jak się okazuje, mimo, iż wszystko wyglądało dramatycznie – na szczęście nikomu nic się nie stało. W portalu ladbible.com można przeczytać relacje osób, które podróżowały feralnym pojazdem. Rodzina nie miała pojęcia, co tak naprawdę się działo. Jedyne co odczuli, to lekkie mrowienie w ciele.

Posłuszeństwa odmówił natomiast pojazd. To jednak nie dziwi, biorąc pod uwagę siłę uderzenia. Na poniższym zdjęciu widać również, w które miejsce dokładnie uderzył piorun.

piorun uderzył w auto

źródło: YouTube, ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.