To było w papierze toaletowym w publicznej toalecie. Mężczyzna omal nie dostał zawału [FOTO]

to było w papierze toaletowym

To było w papierze toaletowym w publicznej toalecie. Mężczyzna omal nie dostał zawału, gdy uświadomił sobie, z czym tak naprawdę ma do czynienia. Szalona sytuacja spotkała pewnego Australijczyka. Mężczyzna zdecydował się wszystko opisać w sieci. Nieprzyjemnym doświadczeniem pochwalił się użytkownikom serwisu reddit.com. Sprawę opisał też portal ladbible.com. To między innymi tam pojawiły się zdjęcia intruza, który zakłócił swobodne skorzystanie z toalety, gdy układ trawienny mężczyzny odmówił posłuszeństwa. Szczegóły poniżej.

To było na papierze toaletowym w publicznej toalecie. Mężczyzna omal nie dostał zawału [FOTO]

Australia niemal każdemu kojarzy się z niebezpiecznymi zwierzętami, które czyhają tam niemal na każdym kroku. Mowa tutaj jednak nie tylko o aligatorach i wężach, ale też wielkich i budzących grozę pająkach. Niedawno w popularnym serwisie reddit.com pojawiła się historia pewnego mieszkańca Australii, którego układ trawienny odmówił posłuszeństwa i musiał bez chwili zawahania skorzystać z toalety publicznej.

Gdy bohater historii zamierzał opuścić toaletę, sięgając po papier zaważył coś, co sprawiło, że ten zamarł. Mianowicie, na szczycie rolki papieru toaletowego, znajdującego się w specjalnym, plastikowym podajniku, znajdował się ogromny pająk. Wielki osobnik był rozłożony na papierze i zdawał się tylko czekać na jeden fałszywy ruch ze strony człowieka. Aby nie był gołosłownym, mężczyzna do wpisu dołączył zdjęcie z feralnego miejsca. Doskonale widać na nim pająka, o którym mowa. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Nostradamus podał dokładną datę śmierci królowej Elżbiety II? Zatrważająca publikacja wyszła na jaw, książki z przepowiednią zaczęły znikać z księgarni

Internauci na całym świecie skomentowali sytuację i zdjęcie z australijskiej toalety

Jak czytamy w serwisie ladbible.com – fotografia stała się wielkim hitem, podobnie zresztą jak sam wpis. Komentujący dali pod powyższym postem prawdziwy popis. Wielu z nich nie wiedziało jak zachować się w danej sytuacji. Wiele osób obawiało się konfrontacji z wielkim pająkiem, jednak trudno wyobrazić sobie opuszczenie toalety bez użycia papieru.

A co wy zrobilibyście w takiej sytuacji?

źródło: ladbible.com, reddit.com; foto: reddit.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.