Nostradamus podał dokładną datę śmierci królowej Elżbiety II? Zatrważająca publikacja wyszła na jaw

nostradamus

Nostradamus podał dokładną datę śmierci królowej Elżbiety II? W ostatnich dniach bardzo głośno zrobiło się o jednej z publikacji znanego jasnowidza. Jak się okazuje, miał w niej podać konkretny rok oraz wiek, w jakim odejdzie królowa Elżbieta II. Po tym, gdy zatrważająca przepowiednia ujrzała światło dziennie, ludzie dosłownie rzucili się na nakłady przepowiedni francuskiego astrologa. Co takiego znalazło się w interpretacji jego wizji o śmierci monarchini? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Nostradamus podał dokładną datę śmierci królowej Elżbiety II? Zatrważająca publikacja wyszła na jaw i zrobiła niemałe zamieszanie

Nostradamus to z pewnością jeden z najpopularniejszych jasnowidzów na całym świecie. Interpretacje wizji francuskiego astrologa zna bardzo dużo osób. W ostatnich dniach świat obiegły sensacyjne doniesienia, według których właśnie Nostradamus miał dokładnie przewidzieć, ile lat przeżyje królowa Elżbieta II, oraz w którym roku monarchini umrze. Jak dobrze wiadomo, królowa Elżbieta odeszła z tego świata 8 września 2022 roku. Rządy sprawowała przez ponad 70 lat, natomiast sama przeżyła aż 96 lat.

Królową pożegnano 19 września, kiedy to oczy niemal całego świata były zwrócone na odbywające się w Londynie uroczystości pogrzebowe. Co ciekawe, po jej śmierci nagle wzrosło zainteresowanie osobą i dziełami Nostradamusa. Jak się bowiem okazuje, w interpretacji Mario Readinga z 2006 roku miała pojawił się data śmierci królowej, którą przewidział właśnie francuski astrolog. O wszystkim pisze portal o2.pl. Informacja o odejściu monarchini pojawiła się w jednym z czterowierszów napisanych przez Nostradamusa 450 lat temu. Napisano tam:

Królowa Elżbieta II umrze około 22 roku w wieku około 96 lat.

ZOBACZ TAKŻE: Nieładne zachowanie polskich piłkarzy po meczu z Holandią. To zrobili po wyjściu z szatni

Książka z przepowiednią nagle stała się łakomym kąskiem. Ludzie masowo zaczęli ją wykupować

Co ciekawe, gdy o przepowiedni zrobiło się głośno – ludzie dosłownie rzucili się na książkę z interpretacjami przepowiedni Nostradamusa. Jak czytamy w o2.pl, które powołuje się na wyliczenia Sunday Times, w jeden tydzień września sprzedano aż 8 tysięcy egzemplarzy książki. Wcześniej, tydzień przed śmiercią królowej, książkę kupiono zaledwie pięć razy.

źródło: o2.pl, Sunday News; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.