Popularny polski jasnowidz miał porażającą wizję. „Pewnego ranka dowiemy się o…”

popularny polski jasnowidz

Popularny polski jasnowidz miał porażającą wizję. Krzysztof Jackowski kolejny raz podzielił się ze swoimi widzami mrożącą krew w żyłach przepowiednią. Jego zdaniem „pewnego ranka” życie w Polsce może zostać wywrócone do góry nogami. Z jego słów śmiało można wywnioskować, że będzie to mieć związek z wojną na Ukrainie. Jackowski mówił o wybuchu lub serii wybuchów. Wspomniał też o czymś żółtym i gęstym, co w wyniku eksplozji uniesie się w powietrze. Wskazał region kraju, który będzie zagrożony. Treść jego niedawnej wizji znajdziecie poniżej.

Popularny polski jasnowidz miał porażającą wizję. „Pewnego ranka dowiemy się o…”

Krzysztof Jackowski znów nie ma zbyt dobrych wieści. Kolejna z jego najnowszych przepowiedni budzi grozę. Wszystko tyczy się naszego kraju i niebezpieczeństwa, w jakim „pewnego ranka” może znaleźć się jeden z regionów Polski. Jak można wnioskować z treści słów Jackowskiego, będzie mieć to związek z wojną na Ukrainie. Jasnowidz widział wybuch, lub nawet kilka wybuchów. W wyniku wybuchu zanieczyszczone może zostać powietrze. Krzysztof Jackowski widział jak unosi się coś gęstego i żółtego. Początkowo panować ma chaos informacyjny, jednak z biegiem czasu wszystko zacznie się potwierdzać. Słowa jasnowidza Jackowskiego przytacza portal o2.pl:

Pewnego ranka dowiemy się o wybuchu w jakimś obiekcie. A może o dwóch, trzech wybuchach. Najpierw to będą sprzeczne informacje, potem jednak zostaną one potwierdzone. Kojarzy mi się, że coś gęstego i żółtego uniesie się w powietrze.

ZOBACZ TAKŻE: Nostradamus podał dokładną datę śmierci królowej Elżbiety II? Zatrważająca publikacja wyszła na jaw, z księgarni nagle zaczęły znikać książki z jego wizjami!

Obawiać powinni się przede wszystkim mieszkańcy południowo-wschodniej Polski

Jak czytamy w o2.pl, obawiać powinni się przede wszystkim mieszkańcy południowo-wschodniej Polski. Zdaniem jasnowidza Jackowskiego, to właśnie tam najbardziej odczuwalne będą skutki zdarzenia. W wyniku wybuchów, zamieszkujący te rejony kraju mogą zacząć przemieszczać się na drugi kraniec Polski. Jackowski ponadto uważa, że wybuch niekoniecznie będzie mieć miejsce w obrębie naszych granic. Może do niego dojść na Ukrainie, ale uszkodzi on coś w naszym kraju.

źródło: o2.pl, YouTube; foto: YouTube – Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.