Ludzie mdleją i wymiotują w kinach na tym horrorze. W sieci zdjęcia i nagrania z reakcji na widowni [WIDEO]

ludzie mdleją i wymiotują

Ludzie mdleją i wymiotują w kinach na tym horrorze. W sieci pojawiły się zdjęcia oraz nagrania z widowni podczas seansów głośnego filmu o morderczym klaunie. Niskobudżetowa produkcja robi furorę przy okazji zbliżającego się halloween. Głos w sprawie zabrał też twórca horroru. Co takiego dzieje się na ekranie, że powoduje to skrajne reakcje wśród widzów?

Ludzie mdleją i wymiotują w kinach na tym horrorze. W sieci zdjęcia i nagranie z reakcji na widowni, do jednego z kin przyjechało pogotowie [WIDEO]

Nadal nie milkną echa o głośnym filmie Terrifier 2. To niskobudżetowa produkcja, która już teraz staje się legendą tegorocznego halloween. Horror opowiada o morderczym klaunie. W filmie znalazły się sceny rzekomo tak mocne, że ludzie na widowni mdleją i wymiotują. Takie doniesienia pojawiły się w minionym tygodniu. Teraz w sieci dodatkowo zaprezentowano zdjęcia i nagrania, na których widać reakcje ludzi na horror. Niektóre z nich są naprawdę niepokojące. Przykład można zobaczyć poniżej:

To jednak nie koniec. Niedawno jedno z kin musiało odwiedzić pogotowie. Wszystko po tym, jak jeden z oglądających horror stracił przytomność. Podobno nie była to pierwsza tego typu sytuacja przy okazji filmu Terrfier 2. Jeden z użytkowników Twittera napisał tam:

Mój przyjaciel zemdlał i teatr wezwał karetkę.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix będzie o tyle droższy od nowego roku?! Dotyczy osób, które współdzielą konto

Reżyser horroru mówi wprost: „To, co się dzieje, jest surrealistyczne”

Portal donald.pl dotarł do wypowiedzi reżysera głośnego horroru. Mężczyzna nie ukrywa, że jest zaskoczony reakcjami, jakie wśród publiczności wywołuje jego film. Damien Leone w rozmowie z Entertainment Weekly mówił wprost:

Byłbym zadowolony, gdyby część widzów wyszła z seansu. To byłoby w porządku, bo odebrałbym to jako odznakę honorową. To intensywny film! Ale nie chcę, żeby mdleli i działa im się krzywda. To, co się dzieje, jest surrealistyczne.

Więcej o horrorze Terrfier 2 pisaliśmy TUTAJ. Znajdziecie tam również zwiastun przerażającego filmu o morderczym klaunie.

źródło: donald.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.