Te osoby będą umierać podczas czwartej fali. Dr Grzesiowski nie ma wątpliwości

te osoby będą umierać

Te osoby będą umierać podczas czwartej fali koronawirusa – dr Paweł Grzesiowski w rozmowie z RMF FM użył mocnych słów. Wszystko miało miejsce podczas audycji „Rozmowa w samo południe” we wspomnianej rozgłośni radiowej. Ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19 powiedział wprost: „Osoby niezaszczepione będą umierać podczas czwartej fali”. W rozmowie padło też kilka interesujących kwestii dotyczących przebiegu programu szczepień. Dr Paweł Grzesiowski mówił między innymi: „Ktoś, kto się nie szczepi, ma prawo wyboru. Ale powinien wiedzieć, że takie zachowanie ma swoje konsekwencje”.

Te osoby będą umierać podczas czwartek fali. Dr Paweł Grzesiowski w mocnych słowach na antenie radia RMF FM

Nie milkną echa dotyczące kwestii nadchodzącej do Polski czwartej fali zakażeń koronawirusem. Tym razem duży rozgłos zyskała rozmowa radia RMF FM z dr Pawłem Grzesiowskim. Warto przypomnieć, że jest on ekspertem Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19. W audycji „Rozmowa w samo południe” padło wiele interesujących kwestii dotyczących szczepień i czwartej fali koronawirusa. Dr Grzesiowski mówił między innymi:

Osoby niezaszczepione będą umierać podczas czwartej fali. […] Ktoś, kto się nie szczepi, ma prawo wyboru. Ale powinien wiedzieć, że takie zachowanie ma swoje konsekwencje.

Niejako wiąże się to z wczorajszymi doniesieniami. To właśnie dziennikarze RMF dotarli bowiem do doniesień, jakoby rząd nie zamierzał nakładać ograniczeń jedynie dla niezaszczepionych. Wszystko w obawie przed buntem. Zachęcać mieli jednak do tego lekarze doradzający rządzącym.

ZOBACZ TAKŻE: KINA, RESTAURACJE I SKLEPY TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH! POZNALIŚMY NIEOFICJALNĄ DECYZJĘ RZĄDU! CO DALEJ?

„Lockdown będzie dotyczył wszystkich osób”

Dr Grzesiowski na łamach anteny RMF FM wypowiedział się także na temat ewentualnych obostrzeń. Jego zdaniem, ograniczenia związane ze wzrostami zakażeń są nieuniknione. Podkreślił, że lockdown będzie dotyczyć wszystkich osób:

źródło: RMF24.pl, Twitter, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.