Spowodowała wypadek samochodowy i… zaczęła tańczyć! Szokujące zachowanie kobiety! [WIDEO]

Spowodowała wypadek samochodowy

31-letnia kobieta będąca pod wpływem alkoholu spowodowała wypadek samochodowy, w którym ucierpiała 3-osobowa rodzina, w tym 9-letnie dziecko. Prowadząca pojazd odmówiła dmuchania w alkomat, a po wyjściu z pojazdu zaczęła tańczyć na tle zniszczonych w kraksie samochodów. Żeby tego było mało, to nie pierwszy raz, kiedy kobietę złapano na podwójnym gazie. Jako partnerka oficera policji, w przeszłości nie była karana za popełnione czyny. Jak będzie tym razem?

Pijana kobieta spowodowała wypadek samochodowy

Do niebezpiecznych wydarzeń doszło 22 lipca w Rosji, a konkretnie w miejscowości o nazwie Lipieck. Kobieta prowadząca samochód marki BMW z niewyjaśnionego powodu nagle zjechała na przeciwległy pas. Warto dodać, że na drodze panował spory ruch, a samochody poruszały się ze znaczną prędkością. Auto zmieniające pas uderzyło w prawidłowo jadące Suzuki, powodując wypadek. Uderzenie było tak silne, że jedno z aut wypadło całkowicie z trasy, a drugie obróciło się i wylądowało na środku jedni.

ZOBACZ TAKŻE: INFLUENCERKA SPADŁA Z 50-METROWEGO DŹWIGU PODCZAS NAGRYWANIA RELACJI – FILM Z TRAGICZNEGO WYPADKU TRAFIŁ DO SIECI

W poprawnie jadącym samochodzie podróżowała 3-osobowa rodzina, która ucierpiała w wypadku. Wśród nich znalazł się 9-letni chłopiec, o którego życie i zdrowie walczą lekarze z oddziału intensywnej terapii.

Najbardziej szokujące w całym zdarzeniu jest zachowanie kobiety prowadzącej BMW, która spowodowała wypadek. Za kierownicą siedziała 31-latka będą pod wpływem alkoholu. Kiedy wysiadła z rozbitego auta postanowiła wykonać telefon i… tańczyć na tle miejsca wypadku. Warto również wspomnieć, że odmówiła dmuchania w alkomat, jednak jak podają rosyjskie źródła, od kobiety na odległość dało się wyczuć woń alkoholu. To wciąż nie koniec szokujących informacji. 31-latka znana jest służbom, ponieważ to nie pierwszy raz, kiedy spowodowała wypadek samochodowy pod wpływem alkoholu. Wcześniej jednak nie poniosła odpowiedzialności za swoje czyny, ponieważ rzekomo jej partnerem jest oficer policji.

Wypadek spowodowany przez pijaną kobietę, a następnie jej skandaliczne zachowanie możecie obejrzeć na poniższym filmie:

Nagranie wstrząsnęło internautami, którzy w mnóstwie nieprzychylnych słów skomentowali całe zajście. Nie ukrywają, że mają ogromną nadzieję, iż kobieta wreszcie poniesie odpowiedzialność za popełnione czyny.

 

źródło: o2.pl, youtube.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.