Tam znajduje się ciało Jaworka?! Jasnowidz Jackowski wskazał miejsce

tam znajduje się ciało jaworka

Tam znajduje się ciało Jacka Jaworka?! Jasnowidz Jackowski wskazał konkretne miejsce! Sensacyjne wieści podaje portal Fakt.pl. Jak się okazuje, do sprawy miał się włączyć najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski. Zdaniem Fundacji Nautilus, zgłosili się do niego prywatni detektywi badający sprawę. Jasnowidz z Człuchowa miał nawet otrzymać czapkę mordercy. Wtedy usłyszał pewien głos. To właśnie tam ma znajdować się ciało poszukiwanego Jaworka. Mowa o miejscowości położnej niedaleko wsi Borowce, gdzie doszło do tragedii.

Tam znajduje się ciało Jaworka?! Jasnowidz Krzysztof Jackowski wskazał dokładne miejsce

Do sensacyjnych wieści dotarł portal Fakt.pl. Jak się okazuje, Krzysztof Jackowski miał wskazać miejsce, gdzie znajduje się ciało poszukiwanego Jacka Jaworka. Najpopularniejszy polski jasnowidz miał usłyszeć nazwę miejscowości, gdzie znajdują się zwłoki podejrzanego o morderstwo we wsi Borowce mężczyzny. W Fakcie czytamy, że do Jackowskiego zgłosili się prywatni detektywi, badający sprawę potrójnego zabójstwa. Mieli oni wręczyć jasnowidzowi czapkę poszukiwanego. Ten uważa, że Jaworek nie żyje – popełnił samobójstwo.

W portalu Fakt.pl czytamy, co Jackowski powiedział Fundacji Nautilus:

Od razu poczułem, że właściciel czapki nie żyje. Przez pewien czas nie czułem nic, a nagle usłyszałem jedno słowo: Poraj… Wychodzi na to, że to słowo przekazał mi duch Jaworka. Sprawdziłem – to miejscowość oddalona o 32 kilometry od miejscowości Borowce, gdzie doszło do morderstwa. Czyli w sumie niedaleko… Trzeba sprawdzić lasy wokół Poraju, czy gdzieś nie ma jego ciała…. on miał ze sobą pistolet… usłyszałem wyraźnie – Poraj!

ZOBACZ TAKŻE: DEZERTER OSKARŻONY O PRZEMOC NA WŁASNEJ MATCE. NOWE INFORMACJE O BYŁYM POLSKIM ŻOŁNIERZU

Ciało Jacka Jaworka około 30 kilometrów od wsi Borowce?

Z tego co przekazał Krzysztof Jackowski, ciało Jacka Jaworka może znajdować się naprawdę niedaleko miejsca zbrodni. Co jednak interesujące, austriacka policja ostrzega, że morderca może ukrywać się właśnie w tymże kraju. Pojawił się tam nawet oficjalny komunikat służb mundurowych:

Poszukiwany przez społeczeństwo: 52-latek podejrzany o zamordowanie trzech osób w Borowcach (Polska) w nocy z 9 na 10 lipca 2021 r. Podejrzany może przebywać w krajach niemieckojęzycznych.

źródło: Fakt.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.