Tak wygląda największy biust w Wielkiej Brytanii. Kobieta przeszła wiele operacji [FOTO]

Tak wygląda największy biust w Wielkiej Brytanii! Jego posiadaczką jest znana Nicki Valentina Rose, która już wcześniej zasłynęła z zamiłowania do operacji plastycznych. Właśnie dzięki temu może pochwalić się tak sporym biustem. Aby jednak osiągnąć aktualny efekt, potrzebne były liczne zabiegi i operacje. I choć kobieta dumnie prezentuje swoje atuty, taki rodzaj urody nie każdemu przypada do gustu. Internauci jak zwykle ochoczo komentują wygląd Nicki Valentiny Rose. W dalszej części tekstu możecie zobaczyć, jak wyglądają efekty wspomnianych operacji.

Tak wygląda największy biust w Wielkiej Brytanii. Kobieta przeszła wiele operacji – teraz dumnie prezentuje efekty [FOTO]

Nicki Valentina Rose to aktualnie posiadaczka największego biustu w Wielkiej Brytanii. Kobieta w sieci dumnie prezentuje swoje atuty, które – jak sam mówi – nadają jej pewności siebie. Przyznaje, że dzięki nim jest szczęśliwsza. Wszystko wiązało się jednak ze sporą ilością operacji i ingerencji chirurgicznych. Co by zresztą nie mówić, już po pierwszy spojrzeniu na Nicki Valentinę Rose widać, że nie stroni ona od wizyt w salonach urody i chirurgii plastycznej.

Portal o2.pl wylicza, że kobieta ma za sobą przynajmniej kilkanaście operacji, które miały wpłynąć na poprawę jej urody. Poza klasycznym wypełnieniem ust, kilka razy operowała nos, aby osiągnąć – jej zdaniem – idealny efekt. Także kilka razy zdecydowała się powiększyć biust. Tym też sposobem można powiedzieć, że stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i największym w Wielkiej Brytanii.

największe w wielkiej brytanii

ZOBACZ TAKŻE: NOWY „PITBULL” PATRYKA VEGI JUŻ NIEBAWEM W KINACH! W SIECI POJAWIŁ SIĘ ZWIASTUN. ZAPOWIADA SIĘ POWRÓT DO KORZENI. NIEOCZEKIWANY DEBIUT AKTORSKI – POJAWI SIĘ TAM GWIAZDA POLSKIEGO SPORTU

Nicki Valentina Rose: „Duże piersi dodają mi pewności siebie, czynią mnie szczęśliwszą

Jak wcześniej wspomniano, Nicki Valentina Rose chętnie pozuje do zdjęć i chwali się swoim biustem. Otwarcie przyznaje też, że dzięki operacjom czuje się lepiej i bardziej pewna siebie. Jej wypowiedź przytacza portal o2.pl:

Duże piersi dodają mi pewności siebie, czynią mnie szczęśliwszą. Jestem jedyną osobą w kraju, która ma tak duże implanty.

A czy waszym zdaniem taki biust rzeczywiście jest atrakcyjny?

źródło: o2.pl, sputniknews.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.