Nowy „Pitbull” Vegi – w sieci pojawił się zwiastun [WIDEO]

nowy pitbull vegi

Nowy „Pitbull” Vegi oficjalnie zapowiedziany! W sieci – niedługo po krótkim teaserze – pojawił się pełny zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami, zdaniem wielu kultowego filmu. Wydaje się jednak, że reżyser poszedł nieco inną drogą, niż przy poprzednich częściach „Pitbulla”. Świadczyć może o tym nawet klimat, w jakim utrzymano zwiastun. W odróżnieniu od ostatnich produkcji pod tym tytułem, aktorzy nie „rzucają już mięsem” na prawo i lewo, zabrakło także wątków typowo humorystycznych. Szykuje się mocne, kryminalne kino akcji, w którym w rolę jednego z policjantów wciela się… polski mistrz UFC, Jan Błachowicz.

Nowy „Pitbull” Vegi – w sieci pojawił się zwiastun, zapowiada się powrót do korzeni

Fani „Pitbulla” nie musieli długo czekać na pełny zwiastun nadchodzącego, nowego filmu od Patryka Vegi. Reżyser niedawno wypuścił interesujący teaser, zapowiadający elektryzującą produkcję. Dziś natomiast w sieci pojawił się pełny zwiastun najnowszego filmu. Czego dowiedzieliśmy się z zapowiedzi?

Wygląda na to, że Vega postanowił wrócić do korzeni. Film ma bowiem gęstą atmosferę a także wiele odniesień do prawdziwych wydarzeń z przeszłości. Można uświadczyć tam także postacie, które też powinny być dobrze znane publice, jaką zwykle w salach kinowych gromadzą produkcje Patryka Vegi. Tym razem w zwiastunie mniej jest przekleństw i scen humorystycznych. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: POŻAR OGROMNEGO SKŁADOWISKA OPON W KUWEJCIE. DRAMATYCZNE OBRAZKI OBIEGŁY INTERNET. POTĘŻNA CHMURA CZARNEGO, GĘSTEGO DYMU

W nowym „Pitbullu” polski mistrz UFC – Jan Błachowicz. Kibice zaskoczeni

Spostrzegawcze osoby już we wcześniejszej zapowiedzi filmu dostrzegły, że w niektórych scenach wystąpił… mistrz UFC, Jan Błachowicz. We wszystkim utwierdza także wypuszczony dziś zwiastun. Wiele wskazuje na to, że Błachowicz wcieli się w rolę policjanta.

W opisie filmu znajdującym się pod zwiastunem, czytamy między innymi:

Historia filmu jest zbudowana na bezpośredniej dokumentacji Gangu karateków, który między innymi zamordował małżeństwo Jaroszewiczów. Autentyczna jest również postać konstruktora bomb, Andrzeja Pałuckiego, z którym Patryk Vega przeprowadził setki godzin rozmów. Vega nagrał ostatni wywiad z Pałuckim, zanim ten, po odsiedzeniu 25 lat w więzieniu, został ponownie aresztowany za zabójstwo dwóch osób, którego dokonano w trakcie rozmów z reżyserem.

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.