Tak więźniowie przywitali mordercę 3-letniej Hani – przerażające okrzyki i wyzwiska [WIDEO]

więźniowie przywitali mordercę

Brutalne morderstwo w Kłodzku poruszyło całą Polskę. Przypomnijmy, iż Łukasz B. wraz z konkubiną znęcali się nad dzieckiem, a następnie brutalnie je pobili. Mężczyzna trafił do zakładu karnego w Kłodzku, a tak więźniowie przywitali mordercę 3-letniej Hani. Zobaczcie nagranie spod więziennych murów!

Morderstwo 3-letniej Hani

Zbrodnia z dnia 19 lutego 2021 roku wstrząsnęła całą Polską. Przypomnijmy, że w Kłodzku doszło do ogromnej tragedii. Początkowo w mediach pojawiła się informacja dotycząca śmierci 3-letniej Hani. 30-letnia Lucyna B., matka dziewczynki miała ukarać córkę, ponieważ ta zmoczyła się w łóżku. Kobieta przez długi czas polewała dziewczynkę lodowatą wodą, aż w końcu dziecko straciło przytomność. Wkrótce na miejscu pojawili się wezwani ratownicy medycy, jednak było już za późno, a dziewczynki nie udało się uratować. Wersja, iż dziewczynka zmarła wskutek wyziębienia wydała się mało prawdopodobna, dlatego zdecydowano się na dalsze badania sprawy.

Po czasie okazało się, że przyczyną śmierci 3-letniej Hani było brutalne pobicie. Wkrótce wyszło na jaw, że konkubent Lucyny B. kopał wychłodzoną dziewczynkę. Dziecko zmarło w wyniku licznych urazów brzucha. Głos w sprawie zabrał Zbigniew Ziobro:

Dziewczynka miesiącami była bita i przechodziła piekło. Ostatniego dnia jej życia, sprawca silnie kopnął dziecko w brzuch. W sprawie tragicznej śmierci trzyletniej Hani z Kłodzka, na moje polecenie Prokuratura Okręgowa w Świdnicy postawiła zarzut zabójstwa dziecka ze szczególnym okrucieństwem dla matki i jej konkubenta.

ZOBACZ TAKŻE: PRACOWNICY POGOTOWIA OPUBLIKOWALI SKANDALICZNY LIST! ZNIECZULICA SPOŁECZNA SIĘGNĘŁA ZENITU!

Tak więźniowie przywitali mordercę 3-letniej Hani

Lucynie K. oraz Łukaszowi B. postawiono zarzuty znęcania się nad dzieckiem oraz morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Prokuratura ustaliła, że mężczyzna kopnął leżące na ziemi wychłodzone dziecko. Para przyznała się do oskarżeń. Łukasz B. trafił tymczasowo na 3 miesiące do aresztu, natomiast Lucyna K. spędzi w areszcie miesiąc. Oboje jednak spędzą w więzieniu większość życia, a Łukasz prawdopodobnie odsiedzi karę dożywotniego pozbawienia wolności. Ich życie za kratami z pewnością nie będzie łatwe, a świadczą o tym chociażby nagrania spod murów więzienia. Osadzeni przywitali mordercę 3-letniej Hani przerażającymi okrzykami i wyzwiskami. Nagranie spod zakładu karnego w Kłodzku możecie zobaczyć poniżej. Ostrzegamy, że film zawiera liczne wulgaryzmy.

 

źródło: youtube.com, gloswojewodzki.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.