Skandal podczas transmisji FAME MMA 9. Widzowie chcą zwrotu pieniędzy

skandal podczas transmisji fame mma 9

Skandal podczas transmisji FAME MMA 9! Cieszące się wielkim zainteresowaniem wydarzenie nie spełniło oczekiwań widzów. Mowa rzecz jasna o płatnej transmisji, która co jakiś czas się zawieszała i zamiast obrazu – widoczny był jedynie ciemny ekran. Internauci na bieżąco informowali o problemach z PPV, zasypując komentarzami oficjalne kanały federacji w mediach społecznościowych. Wielu z widzów już teraz złożyło reklamacje i żąda zwrotów kosztów wykupienia usługi.

Skandal podczas transmisji FAME MMA 9! Widzowie chcą zwrotu pieniędzy – „to gruba przesada”

Nie tak miała wyglądać transmisja z gali FAME MMA 9! Wydarzenie, które w krótkim czasie stało się w naszym kraju niezwykle popularne, zyskało rzeszę wielu fanów. Ci chętnie wykupują transmisje w PPV, podczas których mogą oglądać walki w formule MMA (lub boksu) celebrytów znanych z sieci czy telewizji. Wczoraj jednak nie wszystko poszło tak jak trzeba. Chodzi o problemy techniczne, które prześladowały widzów przez niemal cały czas trwania gali.

FAME MMA 9 – transmisja nie działa!

Mimo, iż fani wykupili transmisje z legalnego źródła, oglądanie było utrudnione. Obraz co jakiś czas się zawieszał, gubił dźwięk a nawet ostatecznie znikał – co skutkowało oglądaniem ciemnej planszy. Sądząc po komentarzach rozsierdzonych internautów, kłopoty miały skalę globalną. W ich wyniku umknęły ważne momenty niektórych dość istotnych z perspektywy fanów walk. Już teraz dochodzą głosy, że rozzłoszczeni widzowie składają masowe reklamacje i żądają zwrotu pieniędzy wydanych na transmisję.

ZOBACZ TAKŻE: JAN BŁACHOWICZ ZDETRONIZOWAŁ NIEPOKONANEGO MISTRZA UFC I ZACHOWAŁ SWÓJ PAS W KATEGORII PÓŁCIĘŻKIEJ! ISRAEL ADESANYA WYPUNKTOWANY! POLSCY KIBICE OSZALELI Z RADOŚCI

Jest komentarz członka zarządu FAME MMA – Krzysztof Rozpara o problemach technicznych podczas transmisji

Sprawę na gorąco tuż po gali w jednym z wywiadów skomentował jeden z członków zarządu FAME MMA – Krzysztof Rozpara. W wywiadzie, którego udzielił dla kanału „MMA-bądź na bieżąco” powiedział:

Niestety widzowie, którzy korzystali z transmisji wideo z PPV – momentami po prostu ten sygnał się przerywał. Trzeba było odświeżyć przeglądarkę. To wracało, to nie jest tak, że jakieś długie przerwy robiło, no ale niestety wydarzyło się. My pracujemy już nad wyjaśnieniem szczegółowych przyczyn, zobaczymy kto zawinił. Na pewno nie pozwolimy żeby to się kiedykolwiek powtórzyło.

Nie wiadomo, jak federacja zamierza rozpatrywać reklamacje oraz czy widzowie będą mogli liczyć na zwrot pieniędzy.

Warto dodać, że mimo, iż w ofercie zakupu znajdowała się opcja oglądania gali z odtworzenia przez kolejne kilkadziesiąt godzin – przez długi czas widzowie nie mieli takiej możliwości. To także powoduje niemałe zgrzyty.

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.