Tajemniczy monolit zniknął z USA i pojawił się w Europie! Mówi o tym cały świat

tajemniczy monolit

Tajemniczy monolit zniknął z USA i pojawił się w Europie! Powraca sprawa tajemniczego obiektu, który niedawno – zupełnie znikąd – pojawił się na pustyni w Utah w Stanach Zjednoczonych. Monolit w równie tajemniczy sposób jak się pojawił, tak zniknął. Jak się okazuje – nie na długo. Teraz zauważono go w… Rumunii. Jak przywędrował do Europy? Czy jego zagadka w końcu się rozwiąże? Niektórzy wydają się być zaniepokojeni jego obecnością. Inni natomiast mają już pewne hipotezy na temat pojawiania się nieznanego pochodzenia monolitu.

Tajemniczy monolit zniknął z USA i pojawił się w Europie! Mówi o tym już cały świat!

Powraca głośna i trzymająca w napięciu sprawa dziwnego pochodzenia niezbadanego obiektu, który znikąd pojawił się na pusty w amerykańskim Utah! Jak dobrze wiadomo, monolit po pewnym czasie zniknął, zanim zdążył stać się na dobre miejscową atrakcją turystyczną. Nikt jednak nie przypuszczał, jak dalej potoczą się jego losy. Mianowicie, obiekt zupełnie niespodziewanie zmienił swoje miejsce. Tym razem zawędrował aż do… Europy!

Jak podają zagraniczne i krajowe media, tym razem monolit zauważono w Batca Doamnei w mieście Piatra Neamt w północno-wschodnim okręgu Neamt w Rumunii. Pisze o tym między innymi portal o2.pl, powołując się na Daily Mail.

Pojawia się zasadnicze pytanie – skąd się wziął właśnie w tym miejscu? Kto lub co odpowiada za jego migracje? Czy na pewno jest to ten sam obiekt?

ZOBACZ TAKŻE: OPEL JANA PAWŁA II W GABLOCIE W RADZYMINIE – STANĄŁ PRZED BUDOWANYM SANKTUARIUM. UZNANO GO ZA RELIKWIĘ! NIE WSZYSCY SIĘ Z TYM ZGADZAJĄ

Władzom Rumunii nie podoba się fakt, że obiekt stanął w ich kraju. Pojawiają się pierwsze spekulacje na temat jego pochodzenia

Jak podaje portal o2.pl, w Rumunii miejscowe władze nie są zadowolone z faktu pojawienia się na ich terenie monolitu. Tamtejsze Ministerstwo Kultury jest wręcz wściekłe, że nikt nie zapytał o zgodę na postawienie tam tajemniczego obiektu.

Nadal niewyjaśniony pozostaje fakt pochodzenia dziwnego pomnika. Internauci prześcigają się w przeróżnych teoriach, ale trudno stwierdzić, która okaże się najbardziej zbliżona do prawdy. Często pojawiają się przypuszczenia, że w ten sposób promuje się pewien nowy artysta, a całe przedsięwzięcie to swego rodzaju zaplanowana akcja.

Czy monolit znów zniknie i zmieni swoje położenie? Kto wie, może niedługo zagości w którymś z zakątków naszego kraju?

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.