Tajemniczy mężczyzna nie mówi od miesiąca. Policja pokazała jego tatuaże i prosi o pomoc

Tajemniczy mężczyzna

Tajemniczy mężczyzna nie mówi od miesiąca. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Zachowanie mężczyzny wzbudza niepokój, a na jego ciele znajdują się dziwne tatuaże. Poznajcie szczegóły i zobaczcie zdjęcia!

Tajemniczy mężczyzna nie mówi od miesiąca

Mężczyzna 10 stycznia został znaleziony pociągu Intercity relacji Berlin-Warszawa. Nie miał przy sobie bagażu, dokumentów i nic nie mówił. Ponadto przez cały czas wpatrywał się w jeden punkt, a jakikolwiek kontakt z nim był niemożliwy. Pracownicy kolei wezwali policję, którzy przetransportowali go do szpitala. Tam również nie odpowiadał na żadne pytania.

10 stycznia zostaliśmy wezwani przez obsługę pociągu. Ze zgłoszenia wynikało, że jeden z pasażerów dziwnie się zachowuje. Nie ma z nim żadnego kontaktu, nie przedstawia dokumentów. Nie posiada też żadnego bagażu. Kiedy policjanci pojawili się w pociągu, pasażer przez cały czas wpatrywał się w jedno miejsce i nie odpowiadał na żadne pytania – poinformował mł. asp. Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji.

Tajemniczy mężczyzna milczy od miesiąca, a na jego temat w dalszym ciągu nie ma żadnych informacji.

ZOBACZ TAKŻE: 14-LATKA PO RAZ DRUGI ZOSTANIE MAMĄ. OJCEM JEST 30-LETNI MĘŻCZYZNA

Jak wygląda mężczyzna?

Policja postanowiła opublikować opis oraz zdjęcia mężczyzny w celu zdobycia jakichkolwiek informacji na jego temat. Ma około 40-45 lat, 180 cm wzrostu, waży 80 kg. Jest szczupły, ma ciemne, krótkie włosy, zakola i brodę. Oczy niebieskie. Kiedy go znaleziono miał na sobie czarną kurtkę, szary golf, kremowe spodnie i brązowe zamszowe buty. Ustalono, że mężczyzna prawdopodobnie posługuje się językiem niemieckim, ukraińskim, rosyjskim i łotewskim. 

Mężczyzna posiada na ciele liczne tatuaże:

  • na karku w postaci koła z umiejscowionymi wokół czterema takimi samymi symbolami,
  • lewa ręka wytatuowana w nieregularnie rozmieszczone czarne, małe kwadraty,
  • na stopie rysunek kojarzący się z tak zwanymi „łapaczami snów”,
  • na serdecznym palcu lewej dłoni prostokątny tatuaż,
  • lewy bok od żeber do stopy wytatuowany jest w prostokąty oraz okręgi ciągnące się do lewej stopy,
  • na prawej ręce wytatuowany wizerunek smoka

Tajemniczy mężczyzna

Tajemniczy mężczyzna

Tajemniczy mężczyzna

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek informacje o nim, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świebodzinie pod numerem 47 79 35 211 lub pod numerem alarmowym 112.

 

źródło: onet.pl, tvn24.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.