Ta kobieta zasłużyła na tytuł matki roku. To co zrobiła, nie mieści się w głowie! [WIDEO]

ta kobieta zasłużyła

Ta kobieta zasłużyła na tytuł matki roku! W sieci pojawiło się przerażające nagranie, pokazujące brak odpowiedzialności kobiety sprawującej opiekę nad malutkim dzieckiem. Gdyby nie ogromna ilość szczęścia, wideo nie nadawałoby się do publikacji, a wszystko należałoby opisywać jako niesamowitą tragedię. Internauci na matce nie pozostawili suchej nitki, już teraz wręczając jej ironiczny tytuł „matki roku”. Najważniejszy jest jednak fakt, że skończyło się jedynie na strachu, a dziecku nie stało się nic poważnego. Wideo, o którym mowa, prezentujemy poniżej.

Ta kobieta zasłużyła na tytuł „matki roku”. Skrajna nieodpowiedzialność niemal doprowadziła do tragedii

Tytuł „matki roku” już przyznany? Tego zdania są internauci na całym świecie, którzy ochoczo komentują wideo opublikowane w sieci pod koniec minionego miesiąca. Materiał w serwisie YouTube pojawił się bowiem 28 września tego roku. Widać na nim skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie matki małego dziecka, które w rezultacie mogło doprowadzić do tragedii. Przed katastrofą dziecko uchroniło jedynie ogromne szczęście.

Cała akcja działa się w Kostaryce, a konkretniej w El Almacén Pequeño Mundo, en Alajuela – na parkingu pod jednym z marketów, gdzie kobieta robiła zakupy. Matka malucha na moment straciła czujność i pozostawiła niezabezpieczony wózek ze swoją pociechą obok samochodu, podczas gdy sama zajęta była pakowaniem do auta zakupów. Chwila nieuwagi wystarczyła, aby wydarzenia wymknęły się spod kontroli. Zważywszy na opadający teren, wózek z dzieckiem zaczął zjeżdżać w kierunku ruchliwej drogi…

ZOBACZ TAKŻE: DONALD TRUMP WOJSKOWYM ŚMIGŁOWCEM POLECIAŁ DO SZPITALA! JEST ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM. CO DZIEJE SIĘ Z PREZYDENTEM USA?

Tylko szczęście sprawiło, że nie doszło do tragedii. Wideo nie pozostawia złudzeń – matka dziecka myślami była zupełnie gdzie indziej

Jak wcześniej wspomniano – wózek z małym dzieckiem ruszył wprost na ruchliwą drogę. Co ciekawe, chwilę wcześniej uderzył w samochód, do którego zakupy pakowała sprawująca nad nim opiekę kobieta. Jednak nawet to nie zwróciło jej uwagi. Gdy zorientowała się, że wózek odjechał – było już za późno. Z przerażaniem mogła jedynie obserwować to, co zaraz się stanie.

Na pomoc dziecku natychmiast ruszyli świadkowie zdarzenia, ale i oni byli bezradni. Wózek w końcu wtoczył się na drogę – akurat w chwili, gdy przejeżdżał nią autobus. Na szczęście jednak, sekundy zadecydowały, że nie doszło do tragedii. Wózek z dzieckiem jedynie uderzył w bok autobusu, a chwilę później dziecko przechwycili świadkowie. Takie rozwiązanie całego zdarzenia, można rozpatrywać w kategoriach cudu.

Wideo, o którym mowa, prezentujemy poniżej:

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.