Ta kartka na drzwiach Carrefoura to hit! Niektórzy klienci zniesmaczeni

ta kartka na drzwiach

Ta kartka na drzwiach Carrefoura to hit! Jak się jednak okazało, niektórzy klienci popularnego sklepu poczuli się zniesmaczeni – tak, jak choćby autorka głośnego w sieci nagrania. To właśnie na nim widać informację, jaka pojawiła się na drzwiach marketu. O co dokładnie chodzi? Jaka treść sprawiła, że niektórzy poczuli się dotknięci? Czy to rzeczywiście przesada? A może ktoś, kto postanowił wywiesić taki komunikat, ma jednak sporo racji? Po szczegóły zapraszamy poniżej!

Ta kartka na drzwiach Carrefoura to hit! Niektórzy klienci zniesmaczeni – o co chodzi?

W ostatnim czasie głośno było o pewnej kartce, która pojawiła się na klatce bloku mieszkalnego. Zrobiła ona w sieci wielką furorę. Teraz będzie podobnie? Tym razem jedyna w swoim rodzaju informacja zapisana na kartce, pojawiła się na drzwiach wejściowych do sklepu popularnej sieci.

Jak czytamy w portalu o2.pl – chodziło o Carrefoura. Co jednak najważniejsze, kartka wywołała dość spore kontrowersje. Niektórzy klienci okazał się dotknięci i nieco zniesmaczeni. Dlaczego?

Okazuje się, że kartka informowała o tym, jak mają płacić klienci. Zrezygnowano z transakcji gotówkowych na rzecz płatności kartą. Nie wszystkim spodobał się jednak sposób komunikacji takiej decyzji. Na rzeczonej kartce pojawił się następujący napis:

Płatność tylko kartą ze względu na to, że nie macie drobnych.

ZOBACZ TAKŻE: EKSPEDIENTKA Z ŻABKI TŁUMACZY NOWY SPOSÓB NA OSZUSTWO! BARDZO ŁATWO SIĘ NA TO ZŁAPAĆ – JAK UNIKNĄĆ WROBIENIA?

Autorka nagrania zarzuca brak szacunku do klienta

Wideo, na którym widać jedyną w swoim rodzaju kartkę, pojawiło się w serwisie Tik Tok. Właśnie tam można odnieść wrażenie, że jego autorka nie jest zachwycona sposobem komunikacji, jaki obrał sklep.

Warto dodać, że w ostatnich czasach – zwłaszcza, gdy wybuchła epidemia koronawirusa – płatności bezgotówkowe stały się niebywale popularne. Teraz jednak można odnieść wrażenie, że trend nieco spada, a ludzie powracają do korzystania z gotówki. Nie wszystkim się to podoba. Ale czy powinno być to komunikowane właśnie w ten sposób? Wideo można zobaczyć poniżej: (źródło – Tik Tok, o2.pl)

@crazymommy27 ale żeby tak walić na Ty ?😮 Nic mnie już nie zdziwi #sklep #szacunek #sklepikosiedlowy #klient #sprzedawcy ♬ dźwięk oryginalny – Kasia Stańczuk

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.