Szokujące znalezisko w miejscu poszukiwań Iwony Wieczorek! Rutkowski miał rację?

szokujące znalezisko w miejscu poszukiwań

Szokujące znalezisko w miejscu poszukiwać Iwony Wieczorek! Czy detektyw Rutkowski miał rację? Jeszcze wczoraj informowaliśmy o wznowieniu akcji poszukiwań ciała zaginionej niespełna 11 lat temu Iwony Wieczorek. Za całą akcją stał detektyw Krzysztof Rutkowski, który poufne informacje ze wskazaniem miejsca, miał uzyskać od jednego z osadzonych w polskim więzieniu. Rozpoczęto przeczesywanie terenu w pobliżu, gdzie kobietę widziano po raz ostatni. Z ziemi już teraz wykopano kilka rzeczy, które mogą świadczyć o najgorszym…

Szokujące znalezisko w miejscu poszukiwań Iwony Wieczorek! Rutkowski jednak miał rację?

Od paru dni polskie media znów żyją głośną sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek. Przypomnijmy – kobieta zagięła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku, wracając z imprezy. Śmiało można powiedzieć, że jest to jedno z najgłośniejszych zaginięć w historii naszego kraju, a co więcej – sprawa po dziś dzień nie została dokładnie wyjaśniona. Śledczy dysponujący nagraniami, na których widać kobietę, nie zdołali ustalić, co tak naprawdę się stało oraz nie odnaleźli ciała zaginionej.

Tymczasem, zupełnie niespodziewanie, do akcji wkroczył detektyw Rutkowski. Jak się okazało, miał on otrzymać zaskakujące wieści od osadzonego w jednym z polskich więzień. Momentalnie wraz z agentami Rutkowski zaczął poszukiwania we wskazanym miejscu. Teraz wygląda na to, że „cynk” zza krat okazał się trafny. A to dlatego, że znaleziono tam rzeczy mogące należeć do Iwony Wieczorek, a także przedmioty, które mogły być narzędziami zbrodni.

ZOBACZ TAKŻE: NAGŁY ZWROT AKCJI W SPRAWIE IWONY WIECZOREK? DETEKTYW RUTKOWSKI WZNOWIŁ POSZUKIWANIA, DOSTAŁ TAJEMNICZY „CYNK” OD OSADZONEGO W WIĘZIENIU! SPRAWA NABIERA RUMIEŃCÓW

Super Express: „znaleziono dwa noże i damskie ubrania” – należały do Iwony Wieczorek?

Szczegółową relację z przeszukiwania wskazanego przez informatora terenu prowadzi na swoim portalu Super Express. Tam też pojawiła się informacja o tym, że znaleziono dwa noże i damskie ubrania. To może okazać się przełomem w sprawie.

Rejon, który objęto poszukiwaniami, to okolice deptaka nadmorskiego w Gdańsku Jelitkowie, czyli tam, gdzie kamery po raz ostatni widziały Iwonę Wieczorek. Według relacji SE, wykopano z ziemi znajdującą się w reklamówce koszulę, kawałek materiału przypominający spódniczkę, oraz rajstopy. Ponadto znaleziono tam dwa noże – bojowy oraz kuchenny. Co więcej, serwis patriot24.pl informuje, że znaleziona spódniczka może przypominać tą, którą Iwona Wieczorek miała na sobie w dniu zaginięcia.

Rutkowski złożył zeznania na policji. Teraz trzeba czekać na ekspertyzę znalezionych przedmiotów. Czy właśnie jesteśmy świadkami przełomu w śledztwie?

źródło: patriot24.pl, Super Express

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.