11-latka wyrwała się z rąk porywacza – wstrząsające nagranie! [WIDEO]

11-latka wyrwała się z rąk porywacza

Szokujące nagranie trafiło do sieci. 11-latka została zaatakowana przez uzbrojonego w nóż porywacza, który próbował ją uprowadzić. Po krótkiej szarpaninie na ziemi dziewczynka wyrwała się i ciekła. Aż trudno uwierzyć, że dziecko było w stanie spławić dużo większego i silniejszego od siebie napastnika. Zobaczcie nagranie!

11-latka wyrwała się z rąk porywacza

Do niebezpiecznych wydarzeń doszło w Stanach Zjednoczonych, a konkretniej w miejscowości Pensacola na Florydzie. We wtorkowy poranek 11-letnia dziewczynka czekała na autobus, aby jak co dzień udać się do szkoły. Nikt nie podejrzał, że niebawem dojdzie do niebezpiecznego zdarzenia.

Na nagraniu, które zarejestrowały okoliczne kamery widać, jak biały samochód przejeżdża obok dziecka. Dosłownie chwilę później zawraca i zatrzymuje się w pobliżu 11-latki. Nagle wysiada z niego uzbrojony w nóż mężczyzna, który pewnym krokiem zmierza w stronę dziewczynki, chcąc ją porwać. Waleczna i niezwykle odważna 11-latka nie daje się schwytać, po czym ląduje na ziemi razem z mężczyzną. Dosłownie w kilka sekund udaje jej się wydostać z rąk przestępcy, który w mgnieniu oka ucieka z miejsca.

Nie mogę przestać myśleć, że to mogłoby się skończyć zupełnie inaczej. Gdyby ta 11-letnia dziewczynka nie myślała o walce i po prostu się poddała, to mogłoby się to skończyć strasznie – powiedział szeryf okręgu Escambia Chip Simmons.

ZOBACZ TAKŻE: MADELEINE MCCAN ODNALEZIONA?! TIKTOKERKA UDOWADNIA, ŻE MOŻE NIĄ BYĆ! [WIDEO]

Dzięki nagraniu z kamer śledczy odczytali tablice rejestracyjne samochodu, dzięki którym szybko trafili na przestępcę. Okazał się nim 30-letni Jared Paul Stang, którego dziewczynka rozpoznała w dalszym postępowaniu. Został aresztowany i oskarżony o próbę porwania dziecka poniżej 13. roku życia, napad z użyciem noża oraz pobicie.

Całe zajście możecie zobaczyć na poniższym filmie:

11-latka wyrwała się z rąk przestępcy, jednak spotkanie z nim niesie ze sobą nieprzyjemne konsekwencje. Wyznała, że spotkała tego mężczyznę już dwa tygodnie temu. Wówczas podszedł do niej i „sprawił, że poczuła się nieswojo”. Dziewczynka trafiła pod opiekę psychologów.

Ma kilka zadrapań i pewne urazy psychiczne wynikające z jej doświadczenia – poinformowało CNN.

źródło: facebook.com, polsatnews.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.