Nagły zwrot akcji w sprawie Iwony Wieczorek? Rutkowski wpadł na trop

nagły zwrot akcji

Nagły zwrot akcji w sprawie Iwony Wieczorek? Detektyw Rutkowski wpadł na nowy trop, a wskazówkę miał dostać od jednego z osadzonych, który aktualnie odbywa wyrok pozbawienia wolności w więzieniu. Choć od zaginięcia kobiety mija już 11 lat, temat co jakiś czas powraca. Czy jednak tym razem uda się rozwikłać tajemnicę? Jak podaje o2.pl, Rutkowski wraz ze swoją ekipą zaczęli poszukiwania ciała Iwony w Gdańsku.

Nagły zwrot akcji w sprawie Iwony Wieczorek? Rutkowski wpadł na trop, ruszyły błyskawiczne poszukiwania

O sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek powiedziano już niemal wszystko. Wokół niej nagromadziło się już także wiele mitów i przypuszczalnych wersji przebiegu wydarzeń. Niebawem minie dokładnie 11 lat, odkąd po Iwonie zaginął jakikolwiek słuch. Tymczasem w sprawie być może nastąpił przełom. Jak donosi o2.pl, w akcję zaangażował się jeden z najpopularniejszych polskich detektywów – Krzysztof Rutkowski.

To właśnie Rutkowski miał wpaść na nowy trop w głośnej sprawie Iwony Wieczorek, którą do dziś żyje cała Polska. Co jednak najciekawsze, „cynk” o nowym tropie, do Rutkowskiego miał dotrzeć prosto z więzienia. To dzieło jednego z osadzonych. Czy rzeczywiście dysponuje on informacjami, które popchną sprawę do przodu? Śledczy przez blisko 11 lat nie zdołali ustalić tego, gdzie może znajdować się ciało kobiety. Informacja o tym, gdzie jest ono ukryte, być może faktycznie jest w rękach Rutkowskiego. On sam momentalnie zaczął działania.

ZOBACZ TAKŻE: OPUSZCZONY DOM PUBLICZNY WE WROCŁAWIU – WIADOMO, JAK WYGLĄDA OD ŚRODKA! YOUTUBER WSZEDŁ Z KAMERĄ DO ŚRODKA. CO TAM ZASTAŁ?

Rutkowski i jego agenci przeczesują wskazane miejsce w Gdańsku. Przełom po informacjach od osadzonego?

Nowe poszukiwania w wykonaniu Rutkowskiego i jego ekipy ruszyły 19 maja tego roku. Poza pracami odkrywkowymi, we wskazane miejsce udały się także specjalnie wyszkolone psy. Potrafią one wyczuć i wskazać miejsce ukrycia ludzkich szczątków.

Warto zaznaczyć, że miejsce, które przeczesuje Rutkowski i spółka, wskazał pewien osadzony z polskiego więzienia. Mówił o tym sam detektyw dla portalu Patriot24.net:

Informacje o możliwym miejscu ukrycia zwłok Iwony Wieczorek uzyskaliśmy z zakładu karnego. Będziemy dziś bardzo dokładnie te informacje weryfikować w terenie.

Portal o2.pl podaje, gdzie dokładnie działa ekipa Rutkowskiego:

Prace odkrywkowe są prowadzone przy promenadzie, od wejścia nr 63 w stronę Gdańska.

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.