Szokujące nagranie z tirem w roli głównej. O włos od tragedii

Szokujące nagranie z tirem w roli głównej – zabrakło centymetrów, aby doszło do prawdziwej tragedii. Nagrania takie jak te, są co prawda dramatyczne, jednakże niosą za sobą wielką naukę. Należy pokazywać je wszystkim, nawet dzieciom, gdyż właśnie dzieci ten konkretny przypadek dotyczy. Gdyby nie kapitalny refleks kierowcy, a także niezawodny sprzęty wyposażony w bardzo, ale to bardzo dobre hamulce, wideo to nie nadawałoby się do pokazywania w sieci. Ten film uświadamia.

Szokujące nagranie z tirem w roli głównej

Kierowcy ciężarówek to tak zwani drogowi wyjadacze. Ich oczy widziały już niemal wszystko, co może zdarzyć się w trasach. Niemniej jednak przez cały czas muszą być maksymalnie skupieni. Wszystko przez to, że miejsce mogą mieć takie sytuacje, jak ta widziana na filmie poniżej. W tym wypadku kierowca zachował niesamowitą przytomność umysłu, zimną krew, wykazał się refleksem, ale także… niezawodnym sprzętem. Hamulce zadziałały wzorowo, a gdyby nie one, można byłoby mówić o potężnej tragedii. To trzeba po prostu zobaczyć:

Każdy powinien to zobaczyć

Nic nie wpływa na wyobraźnie tak dobrze, jak tego rodzaju nagrania. W tym wypadku jest to nauka zarówno dla pieszych (w tym dzieci), jak i dla kierowców. Zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w miejscach, gdzie przez drogę mogą przechodzić dzieci, jest kluczowe dla uniknięcia dramatów. Można ich uniknąć także dzięki odpowiedniej edukacji najmłodszych i wpajaniu im, jak należy zachowywać się w pobliżu ruchliwych dróg.

ZOBACZ TAKŻE: BURZA SŁONECZNA 2019!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.