Karolina Pielesiak: Szparagi, Instagram, chłopak, wiek. Kim jest?

Spróbować zrobić karierę na Youtube może prawie każdy. Jednakże nie każdemu udaje się trafić do dużej ilości ludzi i zdobyć szerokie grono fanów. Karolina Pielesiak jest przykładem na to, że dobre pomysły są doceniane. Jej udało się osiągnąć sukces w sieci!

Karolina Pielesiak wiek

Chociaż od zawsze chciała zostać aktorką, ale nigdy do końca nie udało jej się zrealizować tego marzenia. Nie licząc oczywiście roli w swoich autorskich produkcjach. Dziewczyna ma 23 lata, a pochodzi z Międzyrzeca. To właśnie tam przyszła na świat 3 kwietnia 1996 roku. Jest również absolwentką tamtejszego liceum, gdzie z resztą poznała swoją wspólniczkę – Natalię.

 

Karolina Pielesiak chłopak

Informacje na ten temat bardzo interesują fanów youtuberki. Zwłaszcza ich męskie grono. Z jej kont na mediach społecznościowych możemy dowiedzieć się, że jest aktualnie w związku. Jej wybrankiem jest Konrad Wyszyński. Para spotyka się już ze sobą dość długo. Trzeba przyznać, że ich wspólne zdjęcia są naprawdę urokliwe. Tam również zaobserwujemy, że muszą być bardzo szczęśliwi w swoim towarzystwie, ponieważ uśmiech niemal nie schodzi im z twarzy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Szparag Karolina Pielesiak 🎋 (@karolinapielesiak)

Karolina Pielesiak Szparagi

Podczas nauki w liceum postanowiła założyć własny kanał na Youtube. W związku z tym napisała do jednego z najpopularniejszych przedstawicieli w tej branży. W jednym z wywiadów wyznała, że Robert z Abstrachuje udzielił jej wiele cennych wskazówek. Co więcej utwierdził ją w przekonaniu, że powinna realizować swoje plany. To tylko bardziej ją zmotywowało do działania i powstał kanał Szparagi. Znajdziemy tam filmiki z poczuciem humoru, gdzie dziewczyny przedstawiają różnicę między mężczyzną, a kobietą, wyjaśniają w jaki sposób myśli płeć piękna oraz podpowiadają, jak zdobyć wymarzonego chłopaka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez (@karolinapielesiak)

Karolina Pielesiak Instagram

Konto youtuberki znajdziecie pod nazwą @karolinapielesiak. Aktualnie obserwuje ją 162 tysiące internautów, jednak liczba ta rośnie z dnia na dzień. Na jej profilu znajdziemy dużo zdjęć, które ewidentnie podobają się odbiorcą, ponieważ chętnie nagradzają je lajkami i pozytywnymi komentarzami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony 🎋 (@karolinapielesiak)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 🎋 (@karolinapielesiak)