Szokujące kazanie księdza: „Jeżeli on płonie, to ma prawo do jej ciała”! [WIDEO]

szokujące kazanie księdza

Szokujące kazanie księdza trafiło do sieci! Duchowny skupia się na tzw. obowiązku małżeńskim twierdząc, iż kobieta nie może odmówić mężowi współżycia. Co więcej twierdzi, iż żona sprzeciwiając się swojemu partnerowi może sprawić, że ten zacznie szukać kochanki lub… zechce zmienić orientację. Nagranie z kazaniem rozpowszechniła za pośrednictwem Facebooka aktywistka – Maja Staśko.

Szokujące kazanie księdza!

Duchowny wypowiadający się o małżeństwie lub obowiązkach z niego płynących niekiedy wzbudza spore kontrowersje. Niekiedy ludzie zarzucają księżom wypowiadanie się na tematy, które są im obce. Podobnie jest w tym przypadku.

Maja Staśko, aktywistka społeczna i feministka, udostępniła na swoim profilu na Facebooku szokujące kazanie księdza, w którym duchowny mówi o obowiązku małżeńskim. Zaznacza, że w obowiązku kobiety jest współżycie ze swoim mężem, a odmowa może skutkować zdradą lub… chęcią zmiany orientacji. Maja w udostępnionym poście nie napisała kim jest ksiądz oraz z jakiego czasu i parafii pochodzi filmik. Nie mniej jednak zwraca uwagę na to, jak „Kościół katolicki usprawiedliwia gwałt instytucją małżeństwa”. Na nagraniu słyszmy:

 

Jeżeli on płonie, to ma prawo do jej ciała. A nie ona powie, że ma teraz egzamin z filozofii. Albo z psychologii, bo ona chce być psycholożką! On ma do ciebie prawo. I masz obowiązek być jako żona. Bo inaczej będzie szukał kochanki albo perwersyjnie będzie szukał zmiany orientacji – powiedział ksiądz.

Szokujące kazanie księdza możecie obejrzeć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: KSIĄDZ OBRAŻA KOBIETY NA TIK TOKU – PORÓWNUJE JE DO BRUDNEJ I PUSTEJ SZKLANKI, Z KTÓREJ PIŁO WIELU! [WIDEO]

Kościół katolicki to nie tylko przemoc seksualna duchownych. Kościół także w ten sposób ukrywa gwałty – a wręcz je wspiera. W domach tysięcy rodzin, po cichu, podstępem i manipulacją zmusza kobiety do seksu. Czyli je gwałci– skomentowała sprawę Maja Staśko.

Szokujące kazanie księdza oburzyło internautów, a pod filmem nie zabrakło negatywnych komentarzy.

źródło: onet.pl, facebook.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.