Ksiądz obraża kobiety na Tik Toku – porównuje je do brudnej i pustej szklanki, z której piło wielu! [WIDEO]

Ksiądz obraża kobiety

Tik Tok nie przestaje zaskakiwać. Na platformie regularnie pojawiają się budzące grozę challenge czy niepokojące treści. Tym razem oburzenie internautów wzbudził pewny duchowny. Ksiądz obraża kobiety na Tik Toku porównując je do pustej i brudnej szklanki, z której… piło wielu. Co więcej, odniósł się również do znanej tiktokerki, która zadeklarowała wstrzemięźliwość przedmałżeńską. Zobacz wideo!

Ksiądz obraża kobiety na Tik Toku

Ksiądz Jakub Piątowski to znany tiktoker, który wykorzystuje aplikację do ewangelizacji młodych. Co ciekawe, jego profil obserwuje prawie 40 tys. osób. Niestety jego ostatnie wideo wzbudziło ogromne kontrowersje, a oburzenie internautów urosło do takiej rangi, że duchowny postanowił usunąć swój filmik. Mówił w nim o zachowaniu czystości do ślubu. Porównuje osoby zachowujące wstrzemięźliwość przedmałżeńską do czystej i pełnej szklanki wody, która czeka na „tego jedynego”. Ponadto, mówiąc o tej szklance odniósł się do znanej tiktokerki, która chwali się w sieci, że chce zachować czystość aż do ślubu. Niestety kolejne sekundy filmu zabolały sporą część żeńskiego grona.

Szklanka. Kiedyś była pełna, teraz już jest pusta, trochę brudna. Wiele osób z niej piło. Chcesz się napić? – pyta ksiądz.

Cały filmik możecie obejrzeć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE SŁOWA RYDZYKA NA TEMAT PEDOFILII – „SPRAWY ZAŁATWIA SIĘ W DOMY, W RODZINIE, A NIE CHODZI SIĘ DO MEDIÓW”!

Pod filmem pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy. Wśród nich czytamy:

Jak może się czuć kobieta po obejrzeniu tego “kazania”? Kobieta, która ulokowała swoje uczucia w nieodpowiednim mężczyźnie i teraz cierpi? Ona jest potępiona. Potępiona przez młodego, odrealnionego g*wniarza, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy – to tylko jeden z wielu mocnych komentarzy.

Jak wytłumaczył się ksiądz Jakub Piątkowski?

Po jakimś czasie duchowny zabrał głos w sprawie – przeprosił i wyjaśnił co miał na myśli.

Czuję się w odpowiedzialności, aby odnieść się do wszystkich komentarzy, które pojawiły się pod moim filmikiem o czystości. Nikogo nie chciałem urazić, bardzo przepraszam. Chodziło mi nie tylko o dziewczyny, ale i o chłopaków i dziewczyny, wszyscy na równi, nikogo wyżej nie stawiam. Po prostu chciałem wizualnie pokazać, bo wtedy człowiek może to lepiej zrozumieć. Jeżeli chodzi o tą szklankę, to oczywiście, że można ją umyć. To się nazywa spowiedź święta. Oczywiście, że można wlać tam różne inne rzeczy: łaski boże, miłosierdzie Pana Boga, ja w to wierzę. Wam nic nie narzucam, macie wolną wolę, wybierajcie co chcecie – powiedział.

źródło: tiktok, twitter.com, donald.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.