Szok w Bielsku-Białej! 12-latka urodziła dziecko

szok w bielsku-białej

Szok w Bielsku-Białej! 12-latka urodziła dziecko. Dziewczynka w szpitalu pojawiła się w momencie, gdy była już w zaawansowanej ciąży. We wtorek urodziła zdrowego chłopca. Na tym sprawa jednak się nie kończy, bowiem władze szpitala stwierdziły, że nie zostawią tak danej sytuacji. Zawiadomiono policję i prokuraturę, która dokładnie zbada okoliczności całego zajścia. 

Szok w Bielsku-Białej, 12-latka urodziła dziecko

Lekarze i położne w Bielsku-Białej przeżyły niemały szok, gdy na porodówkę zgłosiła się 12-latka w zaawansowanej już ciąży. Trzeba przyznać, że widok ten jest niecodzienny i może poważnie dziwić. Mimo to, nastolatka urodziła zdrowego chłopca. Okazuje się jednak, że na tym nie koniec. Władze szpitala postanowiły, że całej sprawy tak nie zostawią. Powiadomiona została prokuratura i policja, które właśnie prowadzą dochodzenie w sprawie ciąży nieletniej.

Nie pierwsza taka sytuacja

Dziennikarze portalu fakt.pl dotarli do słów asp. Ilony Michalczyk pracującej dla biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bielu-Białej, a brzmią one następująco:

Potwierdzam, dostaliśmy zawiadomienie w tej sprawie. Śledztwo jest prowadzone pod nadzorem Prokuratura Rejonowej Bielsko-Biała Północ. Na tym etapie nie mogę podać żadnych szczegółów postępowania.

Co ciekawe, sytuacja w której tak młoda dziewczyna rodzi dziecko, nie jest czymś zupełnie niespotykanym. Jak przytacza fakt.pl, podobne zdarzenie miało miejsce w Kielcach w 2016 roku. Wtedy to także 12-latka urodziła dziecko. Jego ojcem okazał się niespełna 30-letni mężczyzna. 

ZOBACZ TAKŻE: DRAMAT NA WESELU! 17 OSÓB ZATRUTYCH, JEDNA NIE ŻYJE!

źródło zdjęcia: kobieta.onet.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.