Szczęsny palił papierosy przed meczem z Hiszpanią? Paparazzi bezlitośni [FOTO]

szczęsny palił papierosy

Szczęsny palił papierosy przed meczem z Hiszpanią? W sieci pojawiły się wymowne zdjęcia, prezentujące bramkarza polskiej reprezentacji z papierosami i zapalniczką w rękach. Wykonali je brytyjscy paparazzi, a wszystko miało miejsce rzekomo przed meczem Polaków z Hiszpanami. Fotografie odbiły się w polskich mediach sporym echem. Jednakże, z pewnością ze względu na bardzo dobrą postawę Wojciecha Szczęsnego w sobotnim starciu, nie wybuchł żaden skandal. Widok zawodowego sportowca z z absolutnego światowego topu z papierosem, to niebywały widok. Jak się jednak okazuje, to nie pierwszy taki występek bramkarza biało-czerwonych.

Szczęsny palił papierosy przed meczem z Hiszpanią? Paparazzi bezlitośni [FOTO]

Nie milkną echa sobotniego pojedynku reprezentacji Polski z Hiszpanią. Tym razem jednak mowa nie o samym meczu, a o sprawie, która miała wydarzyć się niedługo przed jego rozpoczęciem. Mianowicie, brytyjskie media miały sfotografować bramkarza biało-czerwonych, Wojciecha Szczęsnego, gdy ten trzymał papierosa w ustach. Popularny dziennik The Sun opublikował jego zdjęcia, na których ma w dłoniach paczkę papierosów i zapalniczkę, a na kolejnym trzyma już papierosa w ustach.

szczęsny z papierosami

Zdjęcie w polskich mediach zaczęło cieszyć się sporą popularnością. Jednakże, nie wywołało skandalu. Można jednak domniemywać co działoby się w przypadku, gdyby Polska z Hiszpanią przegrała, a w jeszcze gorszym przypadku – gdyby Szczęsny „zawalił” któregoś ze straconych goli. Jak jednak dobrze wiadomo, nasz golkiper tego dnia zaprezentował się dobrze i zwłaszcza w końcówce popisał się kapitaną paradą, dzięki której utrzymaliśmy remis. Warto dodać także, że Hiszpanie zmarnowali karnego. Co prawda piłka po ich strzale trafiła w słupek, ale Wojciech Szczęsny wyczuł intencje strzelca.

ZOBACZ TAKŻE: WIADOMO CO MUSI SIĘ STAĆ W OSTATNIEJ KOLEJCE GRUPOWYCH ZMAGAŃ, ABY POLSKA AWANSOWAŁA Z GRUPY! TO BARDZO REALNY SCENARIUSZ

To nie pierwszy tego typu wybryk Szczęsnego. Papierosy w jego karierze obecne były już wcześniej

Co ciekawe, Szczęsny już w przeszłości miał nie lada kłopoty z powodu papierosów. Miało się to dziać jeszcze w czasie, gdy był zawodnikiem londyńskiego Arsenalu. Wtedy też po jednym z meczów, miał zapalić papierosa w szatni, pod prysznicem. Według wielu relacji rozsierdziło to ówczesnego managera zespołu, w którym występował Polak. Działo się to w roku 2015 i skutkowało karą pieniężną oraz odsunięciem od składu na kolejny mecz.

Czy uważacie, że reprezentantowi Polski nie przystoi palenie papierosów? A może – o ile nie ma to wpływu na prezentowaną przez niego formę – nie powinno się na to zwracać żadnej uwagi?

źródło: sport.onet.pl, The Sun

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.