SMS Lewandowskiego po meczu z Hiszpanią. Jak było naprawdę?

sms lewandowskiego

SMS Lewandowskiego po meczu z Hiszpanią – jak było naprawdę? W polskich mediach wybuchła mini afera po sobotnim starciu ze wspomnianą Hiszpanią. Jak się okazuje, we wszystko rzekomo zamieszany miał być kapitan biało-czerwonych, a przy okazji strzelec jedynego gola dla Polski – Robert Lewandowski, oraz bramkarz Rafał Gikiewicz, który wcielił się wtedy w rolę telewizyjnego eksperta. W eter poszła wieść, że popularny „Lewy” napisał do Gikiewicza wiadomość tekstową o treści „Łatwiej się strzela Simonowi niż Gikiewiczowi„. Wszystko zdementowała jednak menedżerka napastnika Bayernu. Jak zatem było naprawdę?

SMS Lewandowskiego po meczu z Hiszpanią.Wybuchła mała afera – jak było naprawdę?

SMS od Lewandowskiego do Gikiewicza po meczu z Hiszpanią – o co chodziło? Czy taka wiadomość naprawdę się pojawiła? Po pojedynku z Hiszpanami, który Polacy ostatecznie zremisowali, dużo mówiło się o rzekomej wiadomości SMS, którą Robert Lewandowski miał wysłać do bramkarza Rafała Gikiewicza. Gikiewicz obecnie jest ekspertem TVP podczas trwającego Euro 2020, ale jak dobrze pamiętamy, rywalizował z Lewandowskim w ostatniej kolejce Bundesligi, gdy Robert bił rekord ilości strzelonych bramek w jednym sezonie. Wtedy też jego sportowe życie skutecznie uprzykrzał właśnie Gikiewicz.

Jak zdradził na antenie TVP bramkarz – miał on po meczu z Hiszpanią napisać wiadomość z gratulacjami do kapitana naszej kadry. Później było już tylko ciekawiej. A to dlatego, że TVP Sport na swoim Twitterze sugerowało, jakby Lewandowski odpisał:

Łatwiej się strzela Simonowi niż Gikiewiczowi.

Wieści te jednak błyskawicznie zdementowała menadżerka Roberta Lewandowskiego.

ZOBACZ TAKŻE: SZCZĘSNY PALIŁ PAPIEROSY PRZED MECZEM Z HISZPANIĄ? W SIECI POJAWIŁY SIĘ ZDJĘCIA, PAPARAZZI BEZLITOŚNI! [FOTO]

Rzekoma teść SMS’a, która obiegła całą Polskę, tak naprawdę była wypowiedzią Gikiewicza

W sieci dość szybko pojawiło się sprostowanie całej sprawy. Dokładnie wyjaśniła to menedżerka Lewandowskiego, Monika Bondarowicz, która wystosowała specjalną wiadomość. Jej treść widnieje w portalu WP SportoweFakty. Fragmenty cytujemy poniżej:

W nawiązaniu do informacji, które pojawiły się w mediach, a dotyczą wypowiedzi Pana Rafała Gikiewicza, po meczu Hiszpania-Polska w „Studio Euro”, w TVP Sport. Chciałabym nadmienić, że doszło do niefortunnej pomyłki, cytowany, już usunięty fragment na Twitterze TVP Sport, to słowa Pana Gikiewicza, a nie Roberta Lewandowskiego.

Po czym dodano:

Pan Rafał Gikiewicz, powiedział w „Studio Euro” wprost: „(…) ja mówię, łatwiej się strzela Simonowi niż Gikiewiczowi”. Nie była to więc treść smsa Roberta Lewandowskiego, jak podane zostało w mediach.

źródło: WP SportoweFakty

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.