Były zawodnik UFC rywalem Don Kasjo na FAME MMA 10! Ostro na konferencji [WIDEO]

były zawodnik UFC

Były zawodnik UFC rywalem Don Kasjo na FAME MMA 10! A jednak – włodarze federacji dotrzymali słowa i spełnili żądania swojej niekwestionowanej gwiazdy, Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Ten od jakiegoś czasu zaznaczał, że chce, aby jego kolejny rywal był zawodnikiem z przeszłością w UFC. Na wczorajszej konferencji prasowej dotyczącej zbliżającego się wielkimi krokami FAME MMA 9, ogłoszono kilka pojedynków z kolejnej gali. Walką wieczoru będzie tam starcie Życińskiego z byłym zawodnikiem UFC, ale też choćby KSW. To świetnie znany w Polsce wojownik – o kim mowa?

Były zawodnik UFC rywalem Don Kasjo na FAME MMA 10! Zapowiada się wielki hit

Nadal nie milką echa po wczorajszej, drugiej konferencji prasowej przed FAME MMA 9. Co jednak ciekawe, najwięcej mówi się o niej w kontekście kolejnej, dziesiątej już gali. A to dlatego, że wczoraj postanowiono zaprezentować kilka walk, które się wtedy odbędą. Z uwagi, że będzie to jubileuszowe, dziesiąte już wydarzenie, nie zabraknie na nim naprawdę głośnych nazwisk.

W walce wieczoru na „dziesiątce” wystąpi jedna z najbarwniejszych postaci FAME MMA, znany między innymi z programu Warsaw Shore Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Kasjusz od jakiegoś czasu dopominał się, że kolejną walkę chce stoczyć z kimś, kto ma przeszłość w największej i najpoważniejszej federacji na świecie – mianowicie UFC. Włodarze spełnili jego prośby, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem. Już teraz mówi się o tym, że będzie to największy hit w całej historii walk na FAME MMA.

ZOBACZ TAKŻE: SZALONA AKCJA NA ORLENIE W RYMANIU! ZNISZCZONY SKLEP NA STACJI PALIW, STRZAŁY, POŚCIG NA BMW. W SIECI POJAWIŁO SIĘ NAGRANIE, O KTÓRYM MÓWI CAŁA POLSKA [WIDEO]

Don Kasjo vs Norman Parke na gali FAME MMA 10! Bardzo nerwowo na konferencji z ich udziałem

Jak wczoraj oficjalnie potwierdzono, na gali FAME MMA 10, która odbędzie się 17 kwietnia tego roku, w walce wieczoru zmierzą się Kasjusz „Don Kasjo” Życiński i Norman „Stormin” Parke. Parke dla polskich kibiców kojarzony jest przede wszystkim z federacją KSW, na której toczył pasjonujące boje z jednym z czołowych zawodników MMA w naszym kraju – Mateuszem Gamrotem. Poza tym Stormin ma też szereg walk w oktagonach UFC, co czyni go naprawdę godnym uwagi rywalem dla Kasjusza Życińskiego.

Warto jednak nadmienić, że walka nie odbędzie się na zasadach MMA. Zaplanowano, że zobaczymy pojedynek pięściarski. To jeden z najczęstszych warunków, jakie swoim rywalom stawia Don Kasjo, którego najmocniejszą stroną jest właśnie boks.

Jak łatwo się domyślić, na konferencji prasowej z udziałem obu panów nie zabrakło mocnych słów i deklaracji. Wszystko można zobaczyć na poniższym wideo (od 2:37:00):

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.