„Świat według Kiepskich” wraca na ekrany! Zobaczcie, kto zastąpi Mariana Paździocha i Arnolda Boczka!

Świat według Kiepskich

„Świat według Kiepskich” powraca na ekrany i pomimo wcześniejszych doniesień mediów serialowi Marian Paździoch oraz Arnold Boczek nie zostaną zastąpieni innymi postaciami. Bez wątpienia wielu fanów tej produkcji zastanawia się, jak będzie wyglądał serial bez Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego. Teraz już wszystko wiadomo! Zobaczcie!

„Świat według Kiepskich”

Serial „Świat według Kiepskich” na naszych ekranach leci od 16 marca 1999 roku. Jest to jeden z najdłużej emitowanych seriali i przez te wszystkie lata zgromadził sobie całą rzeszę fanów. W tej produkcji możemy zobaczyć stereotypowy model z życia polskiej rodziny, w którym dominuje prosty humor i zabawny język bohaterów.

W ostatnim czasie dotarły do nas smutne informacje. 20 października 2020 roku odszedł Dariusz Gnatowski wcielający się w rolę Arnolda Boczka. Nie dawno odszedł również Ryszard Kotys. Serialowy Marian Paździoch zmarł 28 stycznia 2021 roku.

Zobaczcie: Ryszard Kotys nie żyje. Aktor grający Mariana Paździocha miał 88 lat

Świat według Kiepskich

Po ich śmierci pojawiło się sporo wątpliwości dotyczących kontynuacji serialu i bez wątpienia niejeden jego fan nie wyobraża sobie, jak ta produkcja miałaby wyglądać bez dwóch głównych bohaterów. Dodajmy, że nawet scenarzysta serialu w jednym z wywiadów stwierdził, że powinien być on już dawno zakończony właśnie ze względu na to, że odeszło w ostatnich latach wielu aktorów grających w tej produkcji.

Ten serial powinien być zakończony z honorem przez ATM kilkanaście lat temu. W moich planach scenariuszowych nie było nieobecności tych Wielkich Aktorów. Dziękuję Pani Krystyno, Bogusiu, Darku i… Ryśku kochany… Za wszystkie wspólne chwile

Niemniej jednak dla fanów mamy dobrą wiadomość. „Świat według Kiepskich” już niebawem wraca na ekrany. Jak będzie wyglądał bez Mariana Paździocha i Arnolda Boczka?

„Świat według Kiepskich” wraca na ekrany!

„Super Express” poinformował, że serial wraca na ekrany wiosną 2021 roku. Jak możemy się również dowiedzieć, produkcja nie zamierza zastępować Ryszarda Kotysa oraz Dariusza Gnatowskiego innymi aktorami. Niemniej jednak  w serialu pojawi się syn Mariana Paździocha, który zagra w nim epizodyczną rolę.

Sławomir Szczęśniak wcieli się w rolę syna Mariana Paździocha i zamieszka w mieszkaniu po swoim ojcu na ulicy Ćwiartki 3. Tym razem produkcja chce się skupić przede wszystkim na Ferdku Kiepskim. Na ekranie pojawią się również bohaterowie z poprzednich sezonów m.in. Państwo Kozłowscy.

Źródło: SE.pl, Instagram