64-letnia Lesley zachwyca formą! Czemu zawdzięcza swoją figurę?

64-letnia Lesley

64-letnia Lesley Maxwell znana jest w sieci również jako „wysportowana babcia”. Swoim wyglądem zachwyca ludzi z całego świata i nie da się ukryć, że jest inspiracją dla wielu kobiet. Czemu zawdzięcza swoją formę i jak tego dokonała? Poznajcie szczegóły!

64-letnia Lesley zachwyca figurą!

Lesley Maxwell pochodzi z Melbourne. Na swoim koncie ma mnóstwo osiągnięć, wygrała aż 30 konkursów fitness i co więcej, jest mistrzynią konkursu bikini. Mimo swojego wieku jej ciało wciąż prezentuje się świetnie. Okazuje się, że kobieta zaczęła swoją przygodę ze sportem i zdrowym odżywianiem w wieku 40 lat. Do walki o piękne ciało zainspirowała ją jedna z reklam. Wówczas postanowiła całkowicie zmienić swoje dotychczasowe nawyki i zadbać o wygląd. W wieku 48 lat została trenerką personalną, a zaledwie rok później wygrała swoje pierwsze zawody w fitnessie. Jej historia to dowód, że każdy wiek jest dobry na zmianę trybu życia.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lesley Maxwell – Celeb Coach (@lesleymaxwell.fitness)

ZOBACZ TAKŻE: DIETA OMAD – JESZ TYLKO JEDEN POSIŁEK DZIENNIE. CZY JEST ZDROWA?

Od lat ćwiczy 5 razy w tygodniu. Zainwestowała nawet w sprzęt, aby stworzyć własną, domową siłownię. Swoją pasją zaraziła także córkę i wnuczkę, z którymi regularnie publikuje zdjęcia w sieci. Cieszą się one ogromną popularnością, a każdy z postów ma po kilka tysięcy polubień. Na Instagramie obserwuje ją ponad 60 tys. osób, a liczba fanów stale rośnie.

Lesley wyznała, że intensywne i regularne treningi to nie wszystko. Na jej sukces wpłynęła także dieta bogata w składniki odżywcze, które dodają jej ciału witalności.

Po co być starym i chorym, jeśli nie musisz być taki. Dlaczego nie czuć się jak na szczycie świata? –  powiedziała sportsmenka.

64-letnia Lesley regularnie pokazuje się w obcisłych strojach czy wyciętym bikini. Przyznaje, że dobrze czuje się w swoim ciele i lubi je pokazywać.

 

źródło: instagram.com, uroda.abczdrowie.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.