Straż pożarna zepchnęła rowerzystę z drogi. Obok była ścieżka rowerowa [WIDEO]

straż pożarna

Straż pożarna zepchnęła rowerzystę z drogi! W sieci pojawiło się wideo budzące sporo kontrowersji. Jego głównym bohaterem a zarazem twórcą okazał się rowerzysta. Mężczyzna jechał drogą mimo tego, że tuż obok niego przebiegała specjalna ścieżka rowerowa. Nie spodobało się to strażakom, którzy poruszali się tym samym pasem ruchu. Doszło do krótkiej wymiany zdań oraz zepchnięcia rowerzysty na chodnik. Sprawa jest szeroko komentowana w sieci. Internauci nie zostawiają suchej nitki na poruszającym się rowerem, ale ganią także porywczego kierowcę straży pożarnej. Poniżej można zobaczyć nagranie!

Straż pożarna zepchnęła rowerzystę z drogi. Obok przebiegała ścieżka rowerowa

Udana prowokacja rowerzysty – przeważnie w ten sposób internauci opisują nagranie, które w serwisie YouTube pojawiło się 14 października tego roku. Umieszczono je na kanale „:Łódzki Rejestrator”. Tytuł wideo nie pozostawia złudzeń, kto zawinił według zamieszczających materiał w sieci. Brzmi on następująco:

Strażak chory na samochodozę celowo spycha rowerzystę z jezdni | JRG 4 Łódź | EL 504PH

straż pożarna

Jak jednak jest w rzeczywistości? Jak się okazuje, na nagraniu wyraźnie widać, że tuż obok drogi przebiega specjalnie przygotowana i oznaczona ścieżka dla rowerów. Ale mimo to, rowerzysta porusza się jezdnią. Nie spodobało się to strażakom, którzy jadąc się dużym samochodem ciężarowym, mieli problemy z bezpiecznym ominięciem jednośladu. Niestety jednak, w ich poczynania wkradły się nerwy i postanowili dać nauczkę rowerzyście…

ZOBACZ TAKŻE: CZY NOSZENIE MASECZEK MA JAKIKOLWIEK SENS? TA ANIMACJA WIELE WYJAŚNIA! GŁOS W SPRAWIE ZABRALI NAUKOWCY – ZOBACZ JAK ROZPRZESTRZENIA SIĘ WIRUS [WIDEO]

Zdania internautów są podzielone – nie pozostawiają suchej nitki na rowerzyście, ale oberwało się także strażakom

Oglądając nagranie trudno nie odnieść wrażenia, że jest to nic innego jak prowokacja rowerzysty. Niestety jednak – prowokacja bardzo udana. A to dlatego, że strażakowi prowadzącemu pojazd puściły nerwy i postanowił dać natychmiastową nauczkę jadącemu rowerem.

Nie było to jednak zachowanie rozważne, a przy braku szczęścia, wszystko mogłoby mieć o wiele poważniejszy finał. Tym razem rowerzysta zdołał jednak uciec na chodnik.

Mimo wszystko nie zmienia to faktu, że obok znajdowała się droga rowerowa, z której – w opinii internautów – rowerzysta był zobowiązany skorzystać.

Wideo można obejrzeć poniżej. Co sądzicie o całej sytuacji?

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.