Straszne wyznanie mordercy Polki na Malcie. „Słyszał głosy diabła”

straszne wyznanie mordercy

Straszne wyznanie mordercy Polki na Malcie. Wciąż nie milkną echa tragedii, jaka rozegrała się poza granicami naszego kraju. Chodzi o zbrodnię, której ofiarą stała się młoda, zaledwie 29-letnia Paulina D. Teraz w sprawie pojawiły się nowe fakty, o których piszą miejscowe media. Sporo mówi się o mordercy kobiety. Ten twierdzi, że do morderstwa zmusił go szatan. Przed dramatem miał słyszeć w głowie jego głos.

Straszne wyznanie mordercy Polki na Malcie. „Słyszał głosy diabły” – to miało go skłonić do przerażającej zbrodni

Choć od pierwszych doniesień o przerażającej zbrodni na Malcie mija już kilka dni, w Polsce nadal nie milkną echa głośnej sprawy. Tym razem pojawiły się nowe fakty, o których donoszą zagraniczne media. Dużo mówi się o mordercy, który w brutalny sposób pozbawił życia młodą kobietę.

Zwłoki 29-letniej Pauliny D. odkryto na Malcie 2 stycznia tego roku. Stało się to w parku Gnien Indipendenza w Sliemie. Portal o2.pl podaje, że kobieta zaatakowana została podczas porannego treningu. Wyniki sekcji zwłok nie pozostawiły złudzeń – przed uduszeniem doszło jeszcze do gwałtu.

Teraz okazuje się, że sprawca zbrodni miał wcześniej brać udział w ceremonii River of Love. Takie informacje przekazały Times of Malta oraz Malta Today. To jednak nie koniec. Morderca miał wyjawić, co skłoniło go do zabójstwa. Te słowa przyprawiają o dreszcze.

ZOBACZ TAKŻE: ROSYJSKIE CZOŁGI W GOTOWOŚCI? NIEPOKOJĄCE ZDJĘCIA I NAGRANIA OBIEGŁY SIEĆ. O CO CHODZI? JAKIE SĄ INTENCJE WOJSKA ROSJAN? [WIDEO]

Morderca do zbrodni przyznał się w pobliskim kościele? „Słyszał w głowie głosy szatana”

Z relacji maltańskich mediów wynika, że morderca po dokonaniu zbrodni, udał się do pobliskiego kościoła. Wtedy też wyznał, że do brutalnego czynu zmusiły go głosy, które słyszał w głowie. Mówił, że były to głosy szatana.

Co ciekawe, portal o2.pl podaje, że na policję zgłosiły się inne kobiety, które mężczyzna nękał w przeszłości. Ten aktualnie przebywa pod obserwacją psychiatryczną. Policja ma zamiar postawić mu zarzut zabójstwa.

źródło: Twitter, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.