Były szef mafii pruszkowskiej na czele MMA VIP – „Słowik” rozpoczął współpracę z Marcinem Najmanem!

MMA VIP

W sieci zawrzało, a medialna burza zdaje się dopiero rozkręcać. Podczas ostatniej konferencji gali MMA VIP, Marcin Najman przedstawił „bossa” organizacji. Okazał się nim Andrzej Zieliński ps. „Słowik”, który 15 grudnia 2021 roku opuścił więzienie. To były szef mafii pruszkowskiej, który na dniach zasiadł na złotym tronie u boku Marcina Najmana.

MMA VIP

Kiedy tylko świat usłyszał o gali MMA VIP, której twarzą od samego początku był Marcin Najman, wszyscy myśleli, że to właśnie były pięściarz stoi na czele całego przedsięwzięcia. Warto wspomnieć, że kontrowersji związanych z galą było co nie miara. Przypomnijmy, że jedną z największych gwiazd organizacji jest Ryszard „Szczena” Dąbrowski, który obecnie po raz kolejny trafił do więzienia. Ponadto podczas sportowego eventu doszło do starcia kobiety i mężczyzny, a sam Najman, który ogłosił koniec kariery postanowił ją wznowić. Jak się okazuje, to dopiero początek kontrowersji.

ZOBACZ TAKŻE: MARCIN NAJMAN ZACZĄŁ STRZELAĆ PODCZAS KONFERENCJI MMA VIP 2

Andrzej Zieliński „bossem” MMA VIP

Andrzej Zieliński ps. „Słowik” to jeden z byłych szefów mafii pruszkowskiej, zajmującej się m.in. wyłudzaniem haraczy, zastraszaniem czy wyłudzaniem VAT-u. Gang ma na sumieniu mnóstwo ludzkich tragedii i żyć, a bezwzględność jego członków prawdopodobnie wykracza poza naszą wyobraźnię. „Słowik” wyszedł na wolność dokładnie 15 grudnia 2021 roku. Mężczyzna był oskarżony o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą o charakterze zbrojnym, a także o zlecenie zabójstwa Marka Papały – komendanta głównego policji. Zieliński ostatecznie został uniewinniony z drugiego zarzutu.

Dokładnie 8 stycznia, podczas konferencji przed 4. edycją sportowego wydarzenia, Marcin Najman zapowiedział „bossa federacji MMA VIP”. Wówczas przy akompaniamencie z „Ojca Chrzestnego” na scenę wszedł elegancko ubrany mężczyzna z maską na twarzy. Po krótkiej chwili okazało się, że jest nim Andrzej Zieliński. „Słowik” z dumą zasiadł na złotym tronie, a przytoczony fragment konferencji możecie obejrzeć na poniższym nagraniu.

Jak zapowiedział sam Najman:

U nas słupów nie ma. W MMA- VIP jest Boss.

Sprawę nagłośnił dziennikarz Krzysztof Stanowski, a jego film obecnie znajduje się na 2. miejscu na Karcie Czasu w serwisie YouTube. Nagranie na ten moment zobaczyło ponad 600 tys. osób, a coraz większa publika krytycznie odnosi się do współpracy Najmana i Zielińskiego. 

Trzeba być naprawdę idiotą, by współpracować i publicznie chwalić się współpracą z gangsterem, przestępcą i bydlakiem. Mam nadzieję, że firmy, które tam się reklamują robią to po raz ostatni – napisał na Twitterze Stanowski.


Ponadto oliwy do ognia dodał fakt, iż Najman rozpoczął również współpracę z Łukaszem Mejzą, o którym w ostatnim czasie jest wyjątkowo głośno. Szczegóły na ten temat znajdziecie TUTAJ.

 

źródło: twitter.com, Kanał Sportowy

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.