Życzenia pana Krzysztofa od lat są hitem Internetu – mężczyzna wrócił do sieci i opowiedział o problemie z alkoholem [WIDEO]

Pan Krzysztof

Pan Krzysztof i jego słynne już życzenia noworoczne są hitem Internetu po dziś dzień. Mężczyzna z filmu życzy sobie m.in. by kolejnego roku pił dużo wódki, którą tak lubi, i którą pił również w minionym roku. Jak się okazało po latach, alkohol zniszczył życie nie tylko pana Krzysztofa, ale również jego rodziny. Nagranie ze szczerym wyznaniem i przestrogą dla wszystkich trafiło do sieci.

Życzenia noworoczne z sylwestra 1996/1997

Film z sylwestra 1996/1997 roku jest jednym z popularniejszych w naszym kraju. Został odtworzony w ponad 3 miliony razy, a co roku wraca do niego mnóstwo osób. Przypomnijmy, że w filmie występuje pan Krzysztof, który na pytanie reporterki: Jaki był dla pana rok 1996 i czego pan sobie życzy w 1997? odpowiedział słynnymi już słowami:

Wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy. A czego sobie życzę w ’97? Tego samego co w szóstym. Dużo pieniędzy miałem, dużo piłem wódki, bo bardzo ją lubię i dużo spałem.

ZOBACZ TAKŻE: KRZYSZTOF JACKOWSKI ZDRADZIŁ SWOJĄ WIZJĘ ODOTYCZĄCĄ TADEUSZA RYDZYKA

Nagranie kultowych życzeń możecie zobaczyć poniżej:

Pan Krzysztof wrócił do sieci

Mimo iż słowa pana Krzysztofa rozbawiły mnóstwo Polaków, a internauci ochoczo wracają do nagrania, za życzeniami kryje się ciemna i tragiczna historia.

Pan Krzysztof powrócił do sieci po 25 latach i wystąpił w krótkim nagraniu tiktokera, który funkcjonuje pod nazwą alkoholik_z_tiktoka. Otóż okazuje się, że wspomniana w filmie sprzed lat wódka stała się uzależnieniem rodziny pana Krzysztofa. Część z nich już nie żyje, a bezpośrednią przyczyną śmierci był właśnie alkohol.

Konstrukcja tych życzeń była, dzisiaj wiem o tym, bardzo nieprzemyślana i głupia wręcz, bo niektórych może zachęcała do picia. Cóż mogę powiedzieć, tylko tyle, że niestety wódka zniszczyła połowę mojej rodziny: brata, bratową, bratanka. Nie ma już ich, odeszli. Przyczyną była bezpośrednio wódka. Pozdrawiam serdecznie wszystkich i trzymam kciuki za niepijących. Nie pij dziś – powiedział pan Krzysztof.

@alkoholik_z_tiktoka Ponowne życzenia #trzeźwość #niepijealkoholu #uzależnienie #alkoholizm #alkoholikztiktoka #bezsilność #rzucampicie #24h #dda #nałóg #bezalkoholu #niepijdziś #niepij #24godziny #odzyskajżycie #niepijemy #abstynent #wytrzeźwiej #trzeźwienie #mechanizmyuzaleznien ♬ Emotional Cinematic Sad Violin and Piano – ISAo

 

źródło: youtube.com, tiktok.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.