Straszliwa przepowiednia jasnowidza Glanca. „Ostatnie lato”

straszliwa przepowiednia jasnowidza

Straszliwa przepowiednia jasnowidza Glanca. Według jego wizji, nadchodzące lato dla wielu może okazać się ostatnim. Wojciech Glanc to według wielu, drugi po Krzysztofie Jackowskim najpopularniejszy jasnowidz w naszym kraju. Wcześniej sporo mówił o epidemii i mutacjach koronawirusa. Teraz zapowiada straszne wydarzenia, która mają zacząć się latem. Widzi w nich Bałtyk, skażenie oraz potężny wybuch. Najgorsza ma nadejść jednak dopiero jesienią. Jego słowa przyprawiają o gęsią skórkę.

Straszliwa przepowiednia jasnowidza Glanca. „Ostatnie lato” – coś strasznego wydarzy się nad Bałtykiem?

Wojciech Glanc podzielił się swoją straszliwą przepowiednią na najbliższe miesiące. Według wielu to drugi po Krzysztofie Jackowskim najsłynniejszy w Polsce jasnowidz. Mężczyzna znany może być między innymi z drugiej edycji popularnego niegdyś w Polsce „Big Brothera”. Swego czasu był brzuchomówcą, teraz natomiast zabrał się za przepowiadanie przyszłości. Co ciekawe, Glanc zebrał już całkiem pokaźną publikę, z którą dzieli się swoimi wizjami oraz przemyśleniami. Jak podaje Radio ZET, w przeszłości kilkukrotnie miał on trafnie przewidzieć wydarzenia z przyszłości (między innymi pandemię koronawirusa oraz jego mutacje).

Tym razem wizja Glanca przyprawia o dreszcze. Poruszył w niej temat skażenia Bałtyku, śmierci wielu osób oraz zobaczył postać Władimira Putina. Zacznijmy jednak od początku – jasnowidz widział Morze Bałtyckie, którego woda była brudna, skażona, wręcz świecąca. Wszystko mogło dziać się w okolicy Sopotu, było tam też wielu turystów.

Bardzo, bardzo, wręcz niebezpieczna woda w Bałtyku […] Takie błoto, które świeci w nocy, jakby to promieniowało czymś […] Słowa pojawiają się takie jak „tragedia na sopockim molo”.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL NA KOMUNII – KSIĄDZ NARZEKAŁ NA TO, ŻE DOSTAŁ OD RODZICÓW ZA MAŁO PIENIĘDZY. „JA POTRZEBUJĄ GOTÓWKI”

Tragiczne wydarzenia mają nadejść na jesień. Co czeka Polskę i cały świat?

Portal Radia ZET dokładnie analizuje słowa jasnowidza. Jego wizje momentami są wręcz makabryczne i przypominają scenariusz filmu dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach. Poruszony jest tam temat składania ofiar z ludzi i krwi, która spływa do Bałtyku. Wszystko w obecności boga Majów. Szczęśliwi turyści mają nie odczuwać, że zagrożenie czai się bardzo blisko. Dalej na stronie Radia ZET czytamy:

Bóstwo majów przybrało w wizji jasnowidza twarz duszącego się Władimira Putina.

Jasnowidz opowiadał też o wielkiej eksplozji. Wszystko ma mieć miejsce na wschodzie. W swojej wizji zauważył on coś, co przypomina grzyb atomowy, a wybuch może być skutkiem jakiejś potężnej broni. Glanc mówił też:

Dla wielu będzie to ostatnie lato. Pojawia mi się jakieś trzęsienie ziemi […] jakby zagotowała się woda.

Co natomiast czeka nas jesienią? Jasnowidz wspomina o… wojnie psychologicznej oraz „broni psychologicznej”. Ma to zastąpić konflikt zbrojny, jednak być bardzo dotkliwe w skutkach.

źródło. Radio ZET

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.