Kolejne elektryzujące wieści w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Co się stało z dowodami?

kolejne elektryzujące wieści

Kolejne elektryzujące wieści w sprawie śmierci Magdaleny Żuk! Portal o2.pl zastanawia się – czy Egipcjanie coś ukrywają i zniszczyli dowody? Najnowsze wypowiedzi osób z rodziny tragicznie zmarłej Magdaleny Żuk, a także zaangażowanych w sprawę innych ludzi, rzucają nowe światło na sprawę. Według jednego z mecenasów, ważne dowody rzeczywiście mogły zostać zniszczone. Dokumenty, które polskiej stronie dostarczył Egipt, nie są kompletne.

Kolejne elektryzujące wieści w sprawie śmierci Magdaleny Żuk! Co stało się z dowodami?

Nie milkną echa sprawy śmierci Magdaleny Żuk. Od kilku lat temat powraca niczym bumerang, za każdym razem w podobny sposób angażując polskie społeczeństwo. A to dlatego, że nic tak naprawdę nadal nie zostało wyjaśnione, a tragiczny incydent z Egiptu nadal owiany pozostaje tajemnicą. Tymczasem na jaw wychodzą kolejne fakty.

Jak czytamy w o2.pl, mecenas reprezentujący rodzinę tragicznie zmarłej uważa, że być może część dowodów w sprawie została zniszczona przez stronę egipską. Świadczy o tym między innymi fakt, że wciąż z Egiptu nie dotarła pełna dokumentacja, a jedynie omówienie badań dotyczących sekcji zwłok. Co więcej, protokół śledczy z Egiptu do Polski dotarł dopiero w ubiegłym roku – we wrześniu. Tragiczne wydarzenia miały natomiast miejsce już 4 lata temu.

ZOBACZ TAKŻE: STRASZLIWA PRZEPOWIEDNIA JASNOWIDZA GLANCA – „OSTATNIE LATO”. MĘŻCZYZNA MÓWI O SKAŻONYM BAŁTYKU I WYBUCHU, WIDZI STRASZNE POSTACIE I ZAPOWIADA OKROPNE WYDARZENIA NA JESIEŃ

Polscy śledczy nie mają dostępu do szczegółowych raportów z Egiptu – interesujące doniesienia Onetu

Jak się okazuje, sprawa od kilku lat tak właściwie stoi w miejscu – a to ze względu na brak pełnej dokumentacji z Egiptu. Co jednak się z nią stało? Portal o2.pl przytacza słowa osoby, która jest związana ze śledztwem. Dotarł do nich Onet, a ich fragmenty przedstawiamy poniżej:

Cały czas jesteśmy w tym samym punkcie, w którym byliśmy rok temu i dwa lata temu. Jeżeli chcielibyśmy ruszyć do przodu, to musielibyśmy otrzymać z Egiptu oryginalne wydruki z badań […] Tego niestety nie ma […] Błędne koło.

Wiele wątpliwości w całej sprawie ma także rodzina tragicznie zmarłej Magdaleny Żuk. Na o2.pl czytamy wypowiedź jej siostry, której wybrane cytaty przytaczamy poniżej:

[…] Dlaczego egipska sekcja wykazała obecność narkotyków w organizmie Magdy, a sekcja w Polsce nie? Ktoś musiał podać Magdzie narkotyki, pytanie tylko kto? Zrobiono to, żeby ją wykorzystać. Magda była piękną, młodą kobietą.

Siostra Magdaleny Żuk dodała jeszcze wymowne:

Magda została zamordowana. Tak sądzę i zdania nie zmienię. Nie jesteśmy jednak w stanie tego udowodnić, bo nie jest to poparte dokumentami, których ciągle nie ma.

źródło: o2.pl, onet.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.