Starsza kobieta bije psa na balkonie. Zobacz nagranie z Jelcza-Laskowic

starsza kobieta bije

Starsza kobieta bije psa na balkonie! Kolejne bulwersujące nagranie przedstawiające przemoc nad istotą słabszą obiegło sieć. Tym razem w roli kata wystąpiła staruszka, która nie dość, że psa biła – miotłą, smyczą, a także zdawała mu kopniaki – to jeszcze trzymała go na balkonie w czasie upałów. Wszystko udokumentowali sąsiedzi, którzy też powiadomili o wszystkim stosowne organizacje. Psa kobiecie odebrano. Nagranie jednak szokuje, można zobaczyć je poniżej.

Starsza kobieta bije psa na balkonie

Niedawno informowaliśmy o skandalu, jakoby pewna rodzina miała przetrzymywać na balkonie owczarka niemieckiego. Pies na balkonie przebywał podczas upałów, bez dostępu do wody. Ponadto był bity – jego państwo tłumaczyło to faktem, że młode zwierzę skacze na dziecko. Owczarek wyrodnej rodzinie został odebrany, jednakże nie minęło kilka dni, a wybuchł kolejny skandal z udziałem znęcania się nad zwierzętami. Tym razem w akcji starsza kobieta, która także trzymała swojego psa na balkonie, dodatkowo bijąc go. Wszystko nagrali sąsiedzi, którzy też powiadomili o wszystkim odpowiednie służby. Wideo można zobaczyć poniżej:

Kobieta tłumaczy się słowami „każdemu zdarzy się zdenerwować”

Bardzo szybką interwencję podjęła EKOSTRAŻ, która zdecydowała się na odebranie zwierzęcia wyrodnej opiekunce. Pracowników organizacji z nóg zwaliło tłumaczenie właścicielki czworonoga – mówiła, że „każdemu zdarzy się zdenerwować”. Widocznie trafili na bardzo nerwową osobę, gdyż powyższe nagranie to jedynie wycinek pełnego. Na innym widać więcej przejawów agresji wobec psa, a wszystko można zobaczyć NA STRONIE OLAWA24.PL (KLIKNIJ W LINK). 

Warto dodać, że bity pies jest schorowany i wiekowy.

ZOBACZ TAKŻE: ZWIASTUN FILMU POLITYKA! ZOBACZ GO!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.