Anja Rubik pozuje na plaży bez ubrań – w bardzo słusznej sprawie!

Jest najbardziej znaną polską modelką, która brała udział w wielu kampaniach oraz pokazach mody na całym świecie. Jednak nie zajmuje się tylko i wyłącznie modelingiem. Aktywnie wspiera wiele fundacji charytatywnych, a założone przez nią #sexedpl zdobyło poparcie masy osób. Anja Rubik pozuje na plaży bez ubrań, jednak wszystko w słusznej sprawie! Sprawdźcie o co dokładnie chodzi.

Anja Rubik pozuje nago na plaży

Polską modelkę często można było zobaczyć w rozbieranych sesjach, z czym jak często o tym mówi, sama nie ma problemu. Nagość jest rzeczą naturalną. Dlatego możemy ją zobaczyć w kolejnej sesji i to w bardzo słusznej sprawie.

Jak wiadomo, Anja Rubik bardzo często wspiera przeróżne fundacje oraz akcje związane między innymi ze zmianą świata na lepszy. Ludzie zużywają ogromne ilości plastiku, co można zauważyć po chociażby oceanach, które aktualnie w nim „toną”. Jest to przerażający widok, który powinien zmusić niektórych do refleksji. Dlatego modelka po raz kolejny zdecydowała się walczyć z tym problemem. W jaki sposób?  Na swoim Instagramie opublikowała dwa zdjęcia, którymi chce nagłośnić problem zaśmiecania plaż i oceanów plastikiem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Responding to @artpartner challenge and joining @marinatestino in her #weseathrough campaign to draw attention to the micro-plastic pollution, raise awareness and find possible solutions. . Microplastics include broken-down plastic waste, synthetic fibres and beads found in personal hygiene products. They are known to harm marine life, which mistake them for food, and can be consumed by humans too via seafood, tap water or other food . 👉The risk to people ? micro-plastics can accumulate toxic chemicals and that the tiniest could enter the bloodstream and our brain! 🧠 👉I pledge to look at labels when I buy cloths, avoid synthetic materials, buy ONLY what I truly need and love and swim naked as much as I can! 🌊( swimsuits shed tiny pieces of plastic called microfibers) 👉the plastic in the photo is from a beach clean up done that day with 🐬 @parley.tv 📸 @vavaribeiro I challenge @riannevanrompaey to go nude and call attention to this issue! #plasticpollution #oceans #oceanpollution #parley

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

Podsumowując, zwiększa się też liczba zwierząt, które masowo umierają od zanieczyszczeń znajdujących się w ich naturalnym środowisku. W związku z tym,  stworzenia wplątują się w plastikowe torby czy niechcący jedzą sztuczne tworzywa (pod zdjęciem możecie przeczytać, że aż 100 000 morskich stworzeń co roku umiera wskutek wplatania się w plastik). Polska modelka na jednym zdjęciu pozuje ze związanymi rękami reklamówką, a na drugim, w towarzystwie plastikowych butelek. Dlatego te obrazy dają do myślenia i mamy nadzieję, że pomogą zrozumieć rosnący problem oraz nakłonią większość do zmiany stylu życia na ekologiczny.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.