Zwiastun filmu „Polityka” już w sieci. Zobacz go!

zwiastun filmu "polityka"

Zwiastun filmu „Polityka” już oficjalnie ujrzał światło dzienne. Popularny reżyser Patryk Vega serwuje swoim fanom kolejny film – tym razem dotykać on będzie problemów związanych właśnie z tytułową polityką. Społeczeństwo jest jednak podzielone, jak przy okazji każdej produkcji Vegi – jedni film bojkotują, inni natomiast nie mogą doczekać się premiery. Czy zwiastun rozpala emocje i sprawia, że widzowie chętnie pójdą do kina? Możecie zobaczyć go poniżej i sami ocenić.

Zwiastun filmu „Polityka” już w sieci

O najnowszej produkcji Patryka Vegi od pewnego czasu jest niezwykle głośno. Wszystko za sprawą tego, że dotyczyć będzie on kolejnej już grupy społecznej i zawodowej w Polsce. Do tej pory pod lupę wzięto policjantów i lekarzy, teraz kolej przychodzi na polityków. Smaczku dodaje fakt, że wiele postaci wzorowanych będzie na prawdziwych osobach z politycznego podwórka. Już teraz jednak słychać głosy, które reżyserowi zarzucają stronniczość.

Polityka – premiera, zwiastun

Patryk Vega na swoim oficjalnym koncie w portalu Facebook, już od jakiegoś czasu udostępnia materiały zdradzające pewne sceny i scenariusz jego najnowszej produkcji. Poznaliśmy także już oficjalną datę premiery Polityki. Film na wielkim ekranie zadebiutować ma 4 września tego roku – a więc już za niespełna miesiąc. Wczoraj ukazał się także zwiastun, który ma zachęcać do pójścia do kina. Można zobaczyć go poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: KOBIETA ZMARŁA PO KĄPIELI W BAŁTYKU! POWAŻNA INFEKCJA – JEST CZEGO SIĘ OBAWIAĆ?

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.