Sprawa Iwony Wieczorek. Jasnowidz Wojciech Glanc szokuje, mocne słowa

sprawa iwony wieczorek

Sprawa Iwony Wieczorek. Jasnowidz Wojciech Glanc szokuje i rzuca nieco inny obraz na całą sprawę. Padły bardzo mocne słowa. Zdaniem Wojciecha Glanca zaginiona nie żyje. Mężczyzna przeczuwa, że bliscy Iwony Wieczorek wiedzą co mogło się stać, oraz że w sprawę zamieszany jest ktoś z policji. Pojawił się także temat Zatoki Sztuki. Wypowiedź jasnowidza Glanca jest bardzo interesująca. Jej najważniejsze fragmenty znajdziecie poniżej.

Sprawa Iwony Wieczorek. Jasnowidz Wojciech Glanc szokuje, mocne słowa

Nadal nie milkną echa dotyczące zaginięcia i wznowienia śledztwa w sprawie Iwony Wieczorek. Niedawno w kontekście Iwony Wieczorek znów głośno zrobiło się o tak zwanej Zatoce Sztuki. Policja przeszukała to miejsce i zaczęła przeczesywać okoliczne tereny. Teraz do tematu zaginięcia Iwony Wieczorek odniósł się popularny polski jasnowidz – Wojciech Glanc. Jego słowa mogą szokować. Uważa on, że poszukiwania ciała zaginionej w okolicach Zatoki Sztuki nie przyniosą żadnych rezultatów:

„Próbowałem kilkukrotnie wchodzić w te odczucia i będę się upierał przy tym, że ciała nie znajdą. Tego ciała już dawno nie ma […] ostatnie energetyczne ślady są jednak pomiędzy Jelitkowem a Sopockim molem, nie w miejscu, gdzie jest tak zwana Zatoka Sztuki”

To jednak dopiero początek. Zdaniem jasnowidza, rodzina zaginionej wie kto może odpowiadać za ewentualne morderstwo. Ponadto Wojciech Glanc przeczuwa, że w sprawę zamieszany jest ktoś z policji – i właśnie dlatego śledztwo od początku napotykało na wiele trudności, a losy sprawy nie potoczyły się zbyt dobrze od samego początku:

Ona coś wiedziała, wiedziała za dużo. Powiem teraz jedną rzecz, wiem, że to nie pasuje wielu z was – rodzina wie, kto to zrobił i wiedziała to od samego początku. Policja – to nie były zaniedbania, to nie były przypadkowe zaniedbania. W to był uplątany ktoś z policji […] Był to rodzaj zabójstwa na zlecenie.

ZOBACZ TAKŻE: Jasnowidz Jackowski o 2023: „ten rok będzie najgorszym rokiem”

Rodzina Iwony Wieczorek zastraszana? Tak przeczuwa jasnowidz Wojciech Glanc

W dalszej wypowiedzi jasnowidz Glanc sugeruje, że rodzina zaginionej może być zastraszana – i to właśnie dlatego do dziś nie poznaliśmy prawdy o całej sprawie. Przy okazji Wojciech Glanc stwierdził, że matka kobiety dopiero u kresu swojego życia może wyjawić, co tak naprawdę stało się feralnego wieczoru:

Rodzice zostali w jakimś momencie zastraszeni i to trwa do dziś […] jak puszczą parę, nikt ich chronić nie będzie […] Prawda wyjdzie na jaw i to myślę, że matka na łożu śmierci wyzna.

źródło: radiozet.pl; YouTube – Wojciech Glanc; foto: zrzut ekranu YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.