To wydarzy się już w piątek 13 stycznia w Polsce. Rozdają ten produkt za darmo

to wydarzy się już w piątek

To wydarzy się już w piątek 13 stycznia! Jeden z najpopularniejszych dyskontów w Polsce – mianowicie Biedronka – będzie rozdawać jeden z produktów za darmo. Przygotowano specjalną akcję promocyjną. Co jednak ciekawe, w najbliższych dniach na podobnych zasadach będzie można zgarnąć jeszcze więcej innych darmowych produktów. Na czym polega promocja i jak z niej skorzystać? Szczegóły poniżej.

To wydarzy się już w piątek 13 stycznia w Polsce. Rozdają ten produkt za darmo

Piątek 13 najczęściej kojarzy się z datą dość pechową. Niektórzy żyją w przekonaniu, że tego dnia lepiej nie wychodzić z domu i uważać na dosłownie każdy krok. Wygląda jednak na to, że tym razem przesądy będzie trzeba odłożyć na bok. Wszystko przez akcję promocyjną Biedronki, dzięki której można uzyskać niektóre produkty za darmo. W czasach kryzysu i dużej inflacji nie można przejść obok tego obojętnie.

To właśnie w piątek 13 stycznia w promocji znajdą się orzechy włoskie. Klienci za darmo będą mogli uzyskać paczkę orzechów włoskich BakaD’Or, które zwykle kosztują 14,28zł za paczkę. Portal o2.pl wyjaśnia, co należy zrobić, aby wziąć udział w promocji. Warunkiem jest zrobienie zakupów za przynajmniej 99 złotych oraz posiadanie aplikacji Biedronki lub karty Moja Biedronka. Gdy zostaną one spełnione, klient dostanie voucher o wartości zakupionych orzechów – będzie go można wykorzystać na kolejnych zakupach w najbliższych dniach. To jednak nie wszystko. W podobny sposób będzie można zdobyć też inne produkty. Jakie i kiedy?

ZOBACZ TAKŻE: Sprawa Iwony Wieczorek. Jasnowidz Wojciech Glanc szokuje, mocne słowa

Dziś w promocji „ser żółty plastry Królewski” – na tych samych zasadach co orzechy włoskie

Jak podaje o2.pl, dziś – 12 stycznia w czwartek – w takiej samej promocji będzie inny produkt. Robiąc zakupy za minimum 99 złotych, kupując oprócz tego „ser żółty plastry Królewski” i okazując aplikację albo Kartę Biedronka – też otrzymamy voucher na kolejne zakupy o wartości wspomnianego sera.

Rabat zostanie naliczony przy kasie. Przy zakupie produktów za minimum 99 złotych oraz dodatkowo sera żółtego plastry Królewski 135 g (w ramach jednej transakcji) z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka – voucher o wartości 100 proc. ceny rzeczywistej sera żółtego plastry Królewski.

Podobnie będzie w sobotę 14 stycznia – wtedy jednak w promocji będą kabanosy.

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.