Wyjechała tak na drogę! Nagranie z Polski hitem. Czy w ogóle coś widziała?! [WIDEO]

wyjechała tak na drogę

Wyjechała tak na drogę! Nagranie z Polski jest istnym hitem. W serwisie YouTube na popularnym kanale STOP CHAM wideo w zaledwie dwa dni zgromadziło już około 200 tysięcy wyświetleń. Portal o2.pl oraz internauci kierującą Volkswagenem momentalni ochrzcili mianem „Królowej Śniegu”. Dlaczego? Zobaczcie sami!

Wyjechała tak na drogę! Nagranie z Polski hitem. Czy w ogóle coś widziała?! [WIDEO]

W niektórych regionach Polski ostatnie dni znów przyniosły opady śniegu. Meteorolodzy zapowiadają, że zima jeszcze da się nam we znaki. Nie są to dobre wieści dla kierowców – biały puch jest ich zmorą i często paraliżuje ruch na drogach. Jak się jednak okazuje, niektórzy podchodzą do tego zupełnie inaczej i nic nie robią sobie z opadów oraz zaśnieżonych pojazdów.

Tutaj warto przypomnieć jednak o wysokich karach za wyruszenie w trasę nieodśnieżonym pojazdem. Serwis moto.pl swego czasu przytaczał komunikat mazowieckiej policji, w którym można przeczytać, że kara za jazdę nieodśnieżonym pojazdem może wynieść nawet 3000 złotych mandatu:

Przed wyruszeniem w drogę należy cały samochód dokładnie odśnieżyć. Nie tylko szyby i tablice rejestracyjne. Tak samo sytuacja wygląda również, gdy samochód co prawda nie jest zaśnieżony, ale w związku z mrozem ma zamarznięte szyby. Jazda nieodśnieżonym samochodem lub takim, którego kierowca ma ograniczone pole widzenia ze względu na zamarznięte szyby, jest wykroczeniem zagrożonym mandatem karnym do 3000 zł.

Groźba wysokiej kary nie powstrzymała jednak kierującej popularnym „garbusem” przed wyruszeniem w trasę. Nagranie robi furorę – między innymi przez kształt pojazdu. W pewnym momencie materiału trudno bowiem stwierdzić, która strona Volkswagena to przód samochodu. Wideo można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Mandat za odśnieżanie pojazdu – nawet 3000 złotych! Na to trzeba uważać

Śnieg pokrywał cały dach, tylną szybę, światła i tablicę rejestracyjną samochodu

Jak widać na powyższym nagraniu, biały puch zasłaniał większą część pojazdu. Niektórzy dziwili się, że kierująca zdecydowała się chociaż na odśnieżenie przedniej szyby samochodu. Zasłonięty był dach, tylna szyba, światła i tablica rejestracyjna.

Prowadząca „garbusa” może być pewna, że gdyby została zatrzymana przez policję – wszystko zakończyłoby się wysokim mandatem.

źródło: o2.pl, YouTube – STOP CHAM; foto: zrzut ekranu YouTube – STOP CHAM

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.