Jasnowidz Jackowski o 2023: „ten rok będzie najgorszym rokiem”

taki widok w wielu miejscach

Jasnowidz Jackowski podzielił się swoją opinią i przewidywaniami na rok 2023. Niestety, jego wizja nie uspokaja – a wręcz przeciwnie. Krzysztof Jackowski w rozmowie z dziennikarzami stwierdził, że „ten rok będzie najgorszym rokiem” biorąc pod uwagę ostatnie lata, w których wybuchła między innymi pandemia i wojna. Co takiego ma wydarzyć się w ciągu najbliższych 12 miesięcy? Słowa jasnowidza przyprawiają o dreszcze.

Jasnowidz Jackowski o 2023: „ten rok będzie najgorszym rokiem”. Dramatyczna wizja

Początek nowego roku to okres przewidywań i rozliczeń z tym, co działo się w minionych 12 miesiącach. Czy 2023 będzie lepszy niż niebyt udane poprzednie lata? Niestety, zdania w tym temacie są mocno podzielone. Głos w sprawie zabrał najpopularniejszy i ceniony polski jasnowidz – Krzysztof Jackowski. Uważa on, że „ten rok będzie najgorszym rokiem” biorąc pod uwagę poprzednie lata, kiedy to wybuchała pandemia, wojna i wielki kryzys. Jackowski przewiedział między innymi to ostatnie. A czego spodziewać się w nowym roku? W rozmowie z Wirtualną Polską mówił:

W 2021 roku w grudniu problemem był COVID – on nadal jest ten problem, tylko już w trochę innym wymiarze. Wtedy mówiłem, że grozi nam wojna. Mamy tę wojnę. Mówiłem też, że grozi nam kryzys no i mamy ten kryzys. Ja życzyłbym państwu i sobie, żeby ten 2023 był lepszy, ale jeśli mam mówić o swoich poczuciach, to chcę powiedzieć, że rok 2023 będzie rokiem konfrontacji.

Jak widać, sam jasnowidz mówił o tym, że wiele z istotnych rzeczy udało mu się przewidzieć. Po chwili dodał:

Problemy, które są od 2020 roku nie są zakończone. Niestety ten rok będzie najgorszym rokiem od czasu kiedy ja, a wiele lat już przepowiadam różne rzeczy jako jasnowidz, będzie rokiem konfrontacji.

ZOBACZ TAKŻE: Tego nie pokazali w telewizji. To działo się podczas „Sylwestra Marzeń” [WIDEO]

Wielki strach w narodzie: „Polacy będą się czegoś bali”

Zdaniem Jackowskiego, pewna stabilizacja w końcu nadejdzie. Prawdopodobnie stanie się to jednak dopiero w drugiej połowie kolejnego roku. 2023 przyniesie nam rozszerzenie się wojny na Ukrainie na inne kraje? Jasnowidz mówił:

W 2023 roku dojdzie do nas, że Rosji nie chodzi tylko o wojnę w Ukrainie, Rosja będzie okazywała możliwości wojny również poza tym państwem, a też może to dotyczyć krajów NATO-wskich.

Czy w Polsce będzie bezpiecznie?

Krzysztof Jackowski na koniec nieco uspokoił. Mówią o sytuacji w Polsce przyznał, że tutaj powinno być bezpiecznie:

Mam nadzieję, że się nie mylę, daj Boże, żeby tak było, w Polsce będzie bezpiecznie. Ale mam poczucie, że w świecie będzie drugie ognisko wojenne.

źródło: o2.pl, Wirtualna Polska; foto: zrzut ekranu YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.