Sokół w Cyberpunk 2077! 20 premierowych utworów w grze

sokół w cyberpunk 2077

Sokół w Cyberpunk 2077! Jak się okazuje, jeden z popularniejszych polskich raperów miał spory udział w tworzeniu najbardziej oczekiwanej od kilku lat gry. O wszystkim artysta poinformował za pomocą swoich mediów społecznościowych. Na jego Instagramie pojawił się wpis, w którym przyznał, że Cyberpunk 2077 zawiera aż 20 premierowych utworów z jego labelu. Fani twórczości Sokoła nie kryją zdumienia i radości.

Sokół w Cyberpunk 2077! Aż 20 premierowych utworów z jego labelu w grze!

Cyberpunk 2077 nadal nie przestaje zaskakiwać! Huczna premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych gier w całej historii, odbiła się echem na całym świecie. Teraz na jaw wychodzą coraz to nowsze, nieujawniane do tej pory fakty. Wszystko związane jest z powstawaniem gry i jej finalną zawartością, co dodatkowo potęguje wrażenia graczy, którzy natychmiast zasiedli do pasjonującej produkcji.

Jak się okazuje, swój wydatny wkład w powstanie gry miał popularny polski raper Sokół. O wszystkim poinformował za pomocą swoich mediów społecznościowych. Wpis zaczyna się tajemniczo, a na Instagramie Wojtka Sokoła możemy przeczytać:

Mój serdeczny kumpel a zarazem wspólnik Rafał Grobel kiedyś zaproponował mi założenie labelu z muzyką elektroniczną. Powiedziałem mu, że mam fajną nazwę i nazwaliśmy go MOST, to w skrócie Młodzieżowa Organizacja Sadystyczno Terrorystyczna […]

Wszystko wyjaśnia się w następnych zdaniach:

Wydaliśmy kilka płyt świetnych artystów, ostatnio trochę przycichliśmy, ale robiąc milion innych rzeczy Rafał przycisnął i mamy swój wkład w postaci 20 premierowych utworów z naszego labelu w grze Cyberpunk 2077. Będziecie mogli na nie trafić w roku 2077 w stacjach radiowych, furach i melinach na dzielni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez W■JTEK S■K■Ł (@wojteksokol)

ZOBACZ TAKŻE: AWARIA MESSENGERA, FACEBOOKA ORAZ INSTAGRAMA – CO SIĘ WYDARZYŁO? PROBLEM WYSTĄPIŁ W NIEMAL CAŁEJ EUROPIE!

Quebonafide w Cyberpunk 2077? Gracze rozpoznali jego głos! Kwestie rapera

Jednakże, Wojtek Sokół nie jest jedyną osobą związaną z rapem, która zaangażowała się w hitową produkcję studia CD Project RED. Jak się okazuje, gracze w jednej z misji rozpoznali głos… Quebonafide! Jeden z najsłynniejszych polskich raperów – według relacji osób, które już zagrały w Cyberpunka – wypowiada dwie krótkie kwestie. W sieci pojawiły się nawet nagrania z danym momentem.

Na Facebookowej stronie Hype możemy przeczytać:

Do niezłej ciekawostki doszła załoga kanału TVGRY, która streamowała dzisiaj Cyberpunka. Otóż w 4:27:10 słyszymy głos.. Quebonafide! Raper podkłada głos do jednej z epizodycznych postaci, konkretnie Matta Liaw, tzw „cyberpsychola” z PTSD, którego trzeba zlikwidować.
Jego kwestie to:
– Idźcie do domu zanim będzie za późno.
– Zabijecie wszystkich.

źródło: Facebook, Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.