Szaleniec w BMW urządził rajd na drodze. To musiało się tak skończyć [WIDEO]

szaleniec w bmw

Szaleniec w BMW urządził rajd na drodze! Jak podają niektóre źródła, momentami rozwijał prędkość zbliżającą się do 200 km/h na ograniczeniu do 80 km/h. Ostatecznie 21-latek zaliczył pokaźną kraksę. Internauci grzmią – „to nie mogło się inaczej skończyć”. Na szczęście w wyniku brawury kierującego, nie ucierpiały żadne postronne osoby. Poniżej prezentujemy nagranie – kierujący miał bowiem włączoną kamerkę samochodową. Niesamowita perspektywa!

Szaleniec w BMW urządził rajd na drodze! To musiało się tak skończyć!

Szaleniec z BMW doprowadził do groźnie wyglądającego wypadku! Niestety, po raz kolejny okazało się, że brawura na drodze prowadzi tylko do jednego. Co więcej – według niektórych źródeł, na ograniczeniu prędkości do 80 km/h, 21-letni kierowca rozwinął prędkość dochodzącą nawet do 200 km/h.

Wszystko działo się w Anglii – a konkretniej nieopodal miejscowości Rollesby. Poza zdecydowanie zbyt szybką jazdą, kierujący wykonywał mnóstwo niebezpiecznych manewrów. Przeciskał się między samochodami, nie zwracał uwagi na to, co dzieje się wokół niego. Wystarczy pomyśleć co stałoby się w momencie, gdyby na jezdnię nieoczekiwanie wyszedł pieszy – a takie sytuacje także należy brać pod uwagę.

Jak się jednak okazało, szalony rajd młodzieńca szybko się zakończył. Wideo z feralnego zdarzenia prezentujemy poniżej:

Dangerous Driver Sentenced from Norfolk Police on Vimeo.

ZOBACZ TAKŻE: NAJWIĘKSZY PACZKOMAT W POLSCE DO ROZBIÓRKI! TO KONIEC „WROCŁAWSKIEJ GODZILLI”, KTÓRA Z POCZĄTKIEM GRUDNIA STANĘŁA NA BISKUPINIE. SPRAWĄ ZAINTERESOWAŁ SIĘ KONSERWATOR ZABYTKÓW. JEST ODPOWIEDŹ FIRMY INPOST! [FOTO]

Szalonego kierowcę BMW pokonał… krawężnik

Finał brawurowej jazdy był oczywisty – wszystko skończyło się poważnie wyglądającą kraksą. Jak jednak już wcześniej wspomniano, na szczęście nie ucierpiały żadne osoby postronne. Nie zmienia to natomiast faktu, że zachowanie 21-latka było karygodne.

Co jeszcze ciekawsze, pogromcą kierującego okazał się… zupełnie niegroźnie wyglądający krawężnik. To on sprawił, że pojazd stracił przyczepność, a kierowca w efekcie – panowanie nad pojazdem.

Jak donoszą zagraniczne portale, czasowo zatrzymano mu prawo jazdy. Do tego doszła pokaźna ilość godzin prac społecznych.

źródło: vimeo, wykop.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.