Śmierć Magdaleny Żuk – nowe informacje. Śledztwo zaczyna Patryk Vega

kolejne elektryzujące wieści

Śmierć Magdaleny Żuk nadal budzi ogromne emocje. Niebawem miną już 4 lata od tragicznych wydarzeń, w których Polka straciła życie. Mimo to sprawa nadal nie jest do końca rozwiązana. 27-latka 30 września 2017 roku wypadła z okna i umarła w szpitalu w Hurghadzie. Jak podaje portal o2.pl, prokuratura śledztwo w sprawie jej śmierci przedłużyła po raz kolejny. Mało tego – wszystkim zainteresował się także Patryk Vega. Znany reżyser zapowiada największe internetowe śledztwo, które ma odsłonić prawdę.

Śmierć Magdaleny Żuk – nowe informacje. Prokuratura znów przedłużyła śledztwo

Nadal nie milkną echa zagadkowej śmierci Magdaleny Żuk. Już niebawem miną 4 lata od tragicznych wydarzeń, którymi swego czasu żyła cała Polska. Przypomnijmy – 27-latka 30 września 2017 roku wypadła z okna i umarła w szpitalu w Hurghadzie. Całą smutną historię dokładnie przypomina portal o2.pl. Kobieta wylądowała w Egipcie 25 kwietnia 2017 roku. Relacje świadków wskazują jednak na to, że Magdalena Żuk miała zachowywać się „dziwnie”. Wobec tego rezydent postanowił odwieźć ją do szpitala już po trzech dniach.

27-latka co prawda opuściła szpital, jednak później, gdy miała wracać do Polski, kapitan odmówił zabrania ją na pokład samolotu. Powodem miał być stan psychiczny kobiety. Ta znów znalazła się w szpitalu, jednakże ten pobyt skończył się tragedią. Magdalena Żuk wypadła z okna, jednakże wiele osób uważa, że nie można mówić o wypadku. Teraz w sprawie pojawiają się nowe informacje – prokuratura znów postanowiła przedłużyć śledztwo.

ZOBACZ TAKŻE: „MAGIA NAGOŚCI” W POLSCE! WIADOMO JUŻ KTO BĘDZIE PROWADZĄCĄ. KIEDY PREMIERA W TELEWIZJI? NA JAKIM KANALE OGLĄDAĆ?

Prokuratura przedłużyła śledztwo do 30 czerwca. Sprawą zajął się także Patryk Vega

Jak podaje portal o2.pl, prokuratura z Jeleniej Góry znów przedłużyła śledztwo w omawianej sprawie – tym razem do 30 czerwca. Co ciekawe, do tego momentu w przesłuchaniach udział brało blisko 200 świadków. W przeszłości zarówno polscy jak i egipscy biegli mieli nie dostrzec śladów gwałtu i pobicia na ciele 27-latki.

Choć jak na razie śledczy skłaniają się ku wersji, że faktycznie nastąpił nieszczęśliwy wypadek – nadal analizują pierwszą sekcję zwłok.

Teraz w sprawę zaangażował się także znany reżyser, Patryk Vega. Zapowiada on największe internetowe śledztwo w historii, które raz na zawsze ma zamknąć sprawę Magdaleny Żuk.

źródło: o2.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.