„Magia nagości” w Polsce – wiadomo kto będzie prowadzącą. Kiedy premiera?

magia nagości w polsce

„Magia nagości” w Polsce – już wiadomo kto będzie prowadzącą! To aktorka znana z uwielbianej przez rodaków produkcji. Wiemy także, kiedy można spodziewać się telewizyjnej premiery kontrowersyjnego show. Uczestnicy biorą udział w ogłaszanych już castingach. Polska „Magia nagości” emitowana będzie w Zoom TV – podobnie jak zagraniczne wersje programu. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

„Magia nagości” w Polsce – wiadomo kto będzie prowadzącym kontrowersyjny program!

„Magia nagości” już niebawem zadebiutuje w Polsce. To nic innego jak budzący wiele kontrowersji program, przypominający coś na zasadzie „Randki w ciemno”. Polega jednak na tym, że uczestnicy wybierają swoją potencjalną druga połówkę na podstawie… nagiego ciała. Biorący udział umieszczeni są w specjalnych kapsułach, a ich ciała stopniowo są odkrywane. Z kolei osoba, która wybiera swojego partnera, musi odrzucać kolejne osoby, które nie przypadły jej do gustu.

Z uwagi na treść, program przeznaczony jest jedynie dla dorosłej publiki. Do tej pory w polskiej telewizji emitowano jego zagraniczne edycje. Biorąc jednak pod uwagę fakt, jakim cieszył się zainteresowaniem – postanowiono stworzyć jego polską wersję. Wiadomo już również, kto będzie prowadzącym. Wybór padł na Beatę Olgę Kowalską, znaną między innymi z uwielbianego przez wielu serialu „Ranczo”. Sama zainteresowana, cytowana przez o2.pl mówiła:

Wiem, że „Magia nagości” to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas, gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie.

ZOBACZ TAKŻE: TO Z NIM PUDZIAN ZAWALCZY NA KSW 61? MOWA O LEGENDZIE TEGO SPORTU! PRZECIEKI ODNOŚNIE WALKI WIECZORU NA CZERWCOWEJ GALI

„Magia nagości” – kiedy w telewizji?

Wiele osób zastanawia się, kiedy dokładnie program zadebiutuje w telewizji. Według o2.pl, wszystko powinno ruszyć już w maju tego roku. Polska edycja „Magii nagości” – podobnie jak zagraniczne wersje – emitowana będzie na Zoom TV. W informacji prasowej na temat nowego, kontrowersyjnego programu, można przeczytać:

Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku.

Już teraz można spodziewać się tego, że polska „Magia nagości” zrobi dużą furorę. Mianowicie, w rodzimej telewizji dawno nie było show, które budzi tak wielkie emocje jeszcze przed samą emisją.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Beata Olga Kowalska (@beataolga)

źródło: Instagram, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.