Skandal w Zakopanem! Właścicielki pensjonatu pobiły i wyrzuciły rodzinę [WIDEO]

skandal w zakopanem

Skandal w Zakopanem! Tego jeszcze nie było – właścicielki pensjonatu, w bardzo agresywny sposób wyrzuciły ze swojej posiadłości turystów. Wszystko przez to, że zgłosili oni szkody, jakie odkryli w wynajętym apartamencie. Reakcja kobiet, do których lokum należy, była piorunująca. Zaatakowały spędzających wakacje w górach ludzi. Na szczęście wszystko na wideo udokumentował poszkodowany. Poniżej prezentujemy relację z tych zdarzeń, jaką sporządził Tygodnik Podhalański. 

Skandal w Zakopanem – turyści wyrzuceni z apartamentu przez agresywne właścicielki

W to co stało się w Zakopanem aż trudno uwierzyć. Na szczęście bogaty materiał dowodowy rozwiewa wszelkie wątpliwości. Wszystko zaczęło się niewinnie – przybywający w odwiedziny do pensjonatu, dostrzegli kilka usterek, za które zwyczajnie nie chcieli zostać obciążeni finansowo. W związku z tym zauważone szkody sfotografowali, oraz poinformowali o wszystkim właścicielki. Ich reakcja okazała się jednak piorunująca – dosłownie i w przenośni. A to dlatego, że do lokum wkroczyły z paralizatorem. Taki widok zupełnie zbił z tropu przebywające tam osoby. To był jednak dopiero początek. Rozpoczęła się regularna bitwa. Jej fragmenty można zobaczyć poniżej w materiale Tygodnika Podhalańskiego:

Na miejsce wezwano policję, jednak wśród mundurowych panuje zmowa milczenia

Na miejsce przybyła policja, a wysłuchiwanie zeznań rozpoczęła od… agresywnych właścicielek obiektu. Dopiero po jakimś czasie funkcjonariusze zajęli się poszkodowanymi. Uwagę zwraca także fakt reakcji policjanta na pytania reporterki. Rzecznik prasowy KPP w Zakopanem nie był skory do rozmowy i unikał odpowiedzi nawet na najprostsze pytania. Jaki finał będzie mieć dana sprawa? Całej sytuacji będziemy się bacznie przyglądać.

ZOBACZ TAKŻE: SELFIE Z KOZĄ, CZYLI GŁUPOTA NIE ZNA GRANIC!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.